Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: teker rulmanı ile ilgili sorum var  (Okunma sayısı 3952 defa)

Çevrimdışı reckoo

• 2003 PACIFIC
teker rulmanı ile ilgili sorum var
« : 05 Ağustos 2011, 22:12:12 »
selam arkadaşlar polo arabamın ön sag teker rulmanından ses geliyor tamirci ikisinin birden solla beraber degişmesi gerektigini söyledi bana biraz tuhaf geldi 130 tl masraf cıkarıyor bilgisi olan varmı acaba????

Ynt: teker rulmanı ile ilgili sorum var
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2011, 11:25:20 »
selam arkadaşlar polo arabamın ön sag teker rulmanından ses geliyor tamirci ikisinin birden solla beraber degişmesi gerektigini söyledi bana biraz tuhaf geldi 130 tl masraf cıkarıyor bilgisi olan varmı acaba????

evet doğru demiş ben de iki kere değiştirdim.ilki Timken di tek değiştirmiştim öbürü de gidince Fag taktırdım zaten rulmancıda görürsün kutusu ikisi bir arada olur. usta doğru demiş ama o kadar tutmaması lazım parça fiyatını hatırlamıyorum ama benim usta tanıdık 10 lirayı zorla alıyo  :) tabi bu arada sesin rulmandan geldiğinden emin olmalısın düzgün bi asfaltta boşa at yavaşladıkça azalan vızzzzzz sesinden anlamıştım ben :)
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2011, 11:27:06 Gönderen: renac »

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #2 : 24 Temmuz 2012, 14:53:09 »
Orjinl markası FAG dır, çift değişmesine gerek yok, tekini değiştirin.
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

« Yanıtla #3 : 25 Temmuz 2012, 02:14:10 »
bende değiştirdim arka sağdan ses geliyordu servise ben söyledim ikisinide değiştirin sağlam olsun diye gerek yok boşa para verme teki yeterli demişti