Gönderen Konu: Sustalı Anahtar Kesme Biçme Uğraşma Yok üstelik alarmda üstünde  (Okunma sayısı 14236 defa)

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
bugün hiç hesapta yokken sustalı anahtar sahibi oldum üstelik üstüne alarmın kumandasınıda kodladılar toplamda 70 tl tuttu nerde yaptırdın derseniz ümraniye pratikerin içindeki pratik anahtarda yaptırdım ayrıca vw logosu ve anahtarlıkta hediye işte resimler.

« Son Düzenleme: 25 Nisan 2010, 22:49:31 Gönderen: ozmo »

suskun

• Ziyaretçi
Kardeşim hayırlı olsun ıy gunlerde arızasız kullan.bende istiyorum yaf bursada yapan bıyer yokmudur_?

Çevrimdışı serhatoz

• Profili Görüntüle
tam istediğim anahtar tipi..

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
yeni anahtar değil di mi?eski anhtarınızı mı kaplattırdınız, eğer öyleyse yeni anahtar çıkarma işi de yapıyorlar mı?benim yedekler kayıp, kaskoda bile sıkıntı oluyor

Çevrimdışı gguven

• Profili Görüntüle
çok guzel hayırlı olsun. burada 200 tl fiyat cekiyorlar acaba adana pratiker de var mı ki?

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
yeni anahtar değil di mi?eski anhtarınızı mı kaplattırdınız, eğer öyleyse yeni anahtar çıkarma işi de yapıyorlar mı?benim yedekler kayıp, kaskoda bile sıkıntı oluyor
anahtarı kopyaladı direk,orjinali duruyor sadece içindeki immobilizer chipini çıkarıp buna taktı ayrıca kapı açma butonlarınada alarmı kodladı tam süper oldu muhtemelen tüm pratikerlerde bu anahtarcı var istanbuldakilerin hepsinde var

Çevrimdışı orhzng

• Profili Görüntüle
Ya benim arabada alarm yok ben anahtarla açıp kapıyorum aynı fiyat mı yine acaba

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
fiyat değişmiyor kodlaması 1 sn sürüyor onun için ayrıca para almıyor anlayacağın.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
yani yeni anahtar çıkarıyor mu sonuç olarak?orjinali duruyor, ama chipi taktı deyince, orjinal olan işlevselliğini kaybetti mi yani?yani şuan istesem 3 kontak anahtarım olabilirmi merak ettiğim o?

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
yani yeni anahtar çıkarıyor mu sonuç olarak?orjinali duruyor, ama chipi taktı deyince, orjinal olan işlevselliğini kaybetti mi yani?yani şuan istesem 3 kontak anahtarım olabilirmi merak ettiğim o?
istersen ayrıca chipte alabilirsin sana kalmış tabi oda ayrı bir maliyet sonuçta ben istemediğim için chipi kopyalatmadım

Çevrimdışı enderrimm

• Profili Görüntüle
güzel bi konu acmıssınız,,bendede  bir sorun var..benım anahtarıda arkadaşım yaptırdı ama kodlama işini yapamamışlar.arabanın gelmesi gerek demişler.benım aracıma daha önce alarm  takılmış.biz sadece anahtarı sustalı yapmak istedik,anahtar oldu ama kumanda arabaya komut vermıyor.kopyalama işi için gercekten arabanın gitmesi gerekirmi__? ilginize şimdiden teşekkurler...
KURT SUSTU SUSALI,MEMLEKETİ ÇAKAL BASTI..!!

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
güzel bi konu acmıssınız,,bendede  bir sorun var..benım anahtarıda arkadaşım yaptırdı ama kodlama işini yapamamışlar.arabanın gelmesi gerek demişler.benım aracıma daha önce alarm  takılmış.biz sadece anahtarı sustalı yapmak istedik,anahtar oldu ama kumanda arabaya komut vermıyor.kopyalama işi için gercekten arabanın gitmesi gerekirmi__? ilginize şimdiden teşekkurler...
aracın orda olması gerekiyor çünkü test ediyorlar

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
    • Profili Görüntüle
Aracınızı götüreceksiniz polo ise çakmaklıgın küllüğünü çıkarın orada soket yeri var oraya baglantı yapıyorlar böle yarım simit gibi bi aletle anahtar kodu çözüp kodluyor yenı chipe bende yaptırdım yedek anahtarımın birini bozdurdum yeni chip yazmak biraz maliyetli o yuzden.Bozdurdugunuz anahtar sadece kapıları açar ama aracı çalıştırmaz 3 ay oldu bende yaptıralı org armasına kadar yapılıyo resimdeki kontak anahtarım
ResimKoy.Net - Resim Upload Resim Yükle Sitene Resim Koy][/URL]

Çevrimdışı enderrimm

• Profili Görüntüle
aracın orda olması gerekiyor çünkü test ediyorlar
Aracınızı götüreceksiniz polo ise çakmaklıgın küllüğünü çıkarın orada soket yeri var oraya baglantı yapıyorlar böle yarım simit gibi bi aletle anahtar kodu çözüp kodluyor yenı chipe bende yaptırdım yedek anahtarımın birini bozdurdum yeni chip yazmak biraz maliyetli o yuzden.Bozdurdugunuz anahtar sadece kapıları açar ama aracı çalıştırmaz 3 ay oldu bende yaptıralı org armasına kadar yapılıyo resimdeki kontak anahtarım
ResimKoy.Net - Resim Upload Resim Yükle Sitene Resim Koy][/URL]
teşekkurler arkadaşlar,en kısa zamanda götürüp yaptırıcam bende..
KURT SUSTU SUSALI,MEMLEKETİ ÇAKAL BASTI..!!