Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Sportline mı, Highline mı?  (Okunma sayısı 13200 defa)

Çevrimdışı erco

• Otomobil
    VW Polo 6n- Audi A3 8v
Sportline mı, Highline mı?
« : 04 Ağustos 2007, 17:53:29 »
   Arkadaşlar yakın bir zamanda araba almayı planlıyorum ve Polo 'da takılmış durumdayım. Ama sorun şu her ne kadar 6n Sportline hastası olsamda arabanın eskimiş olmasından dolayı tereddütlerim var. Bunun yerine 6n2 Highline düşünüyorum. Ama hangisi daha iyi karar veremedim. Acaba bu iki araç arasında ne farklar var. Yardım ederseniz çok sevinirim. E bide tabiki sizce hangisi daha güzel duruyor. Şimdiden çok teşkkürler...
İhtiyar döver onları...

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Ynt: Sportline mı, Highline mı?
« Yanıtla #1 : 05 Ağustos 2007, 01:22:18 »
ikisinden sorarsan tabiki 6n2 highline derim ama...

9n higline ı polo clansmanında tek geçiyorum hocam o kadar :)
6n2 higline a + olarak koltuk ısıtma-far yıkama-16" jantlar ve bilmediğimiz birçok özellik..kasa olarakta çok gzl..

Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı erco

• Otomobil
    VW Polo 6n- Audi A3 8v
« Yanıtla #2 : 05 Ağustos 2007, 15:05:37 »
   Ya bende özellik bakımında 6n2 highline diorum ama görünüş açısından düşünüyorum. Sportline çok daha tatlı gibi. Sizlerde görüş belirtirseniz sevinirim. Çünkü gerçekten bir polo hastasıyım ve benim gibi polo hastalarının düşüncelerine ihtiyacım var. Şimdiden sağolun...
İhtiyar döver onları...

Çevrimdışı VWR

• Polo on Full Throttle...
« Yanıtla #3 : 05 Ağustos 2007, 15:54:08 »
ben polo 6n sportline'i tek gecerim..
Anlayana Sivrisinek Saz; Anlamayana Davul, Zurna Az...

Çevrimdışı erco

• Otomobil
    VW Polo 6n- Audi A3 8v
« Yanıtla #4 : 05 Ağustos 2007, 23:14:34 »
   Birde forumda bazı mesajlarda 6n daha agresif gibi birşey okudum. Yani vites oranları daha kısaymış. Acaba aralarında ne kadar sürat farkı var. 6n2 çok yavaş kalırmı, yoksa az çok aynı mı:S
İhtiyar döver onları...

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #5 : 05 Ağustos 2007, 23:23:57 »
6N daha hızlı.
Buradan da bakabilirsin.
Onarım Modu
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #6 : 06 Ağustos 2007, 02:36:21 »
bencede sportline tek
pOWERED by istanbuloSSS

Çevrimdışı VWR

• Polo on Full Throttle...
« Yanıtla #7 : 06 Ağustos 2007, 06:00:07 »
   Birde forumda bazı mesajlarda 6n daha agresif gibi birşey okudum. Yani vites oranları daha kısaymış. Acaba aralarında ne kadar sürat farkı var. 6n2 çok yavaş kalırmı, yoksa az çok aynı mı:S

6n2 de ayni oranlara sahip performans olarak da birbirlerine cok yakinlar fabrika verilerine gore hatta 6n2 0.2 sanyide daha iyi gozukuyor  fakat 6n2 highline pakete sahip yani konfora yonelik ama 6n1 Sportline adinda anlasilacagi gibi spor bir pakete sahip...spor koltuklar daha sert amortisorler vs. felan....
Anlayana Sivrisinek Saz; Anlamayana Davul, Zurna Az...

Çevrimdışı blue_polo

• blue_polo
« Yanıtla #8 : 07 Ağustos 2007, 01:46:31 »
bence 6n2   ikiside güzel ama 6n2 daha çok tutuluyo istersen verdiğim linkte araca ait herşeyi bulabilirsin    :tamamdir                                                                                       Araba.Com - Seçtiğiniz ilan yayından kaldırılmış, süresi dolmuş, ya da ilan mevcut değil.
blue_polo

Çevrimdışı erco

• Otomobil
    VW Polo 6n- Audi A3 8v
« Yanıtla #9 : 10 Ağustos 2007, 00:01:29 »
Arkadaşlar çok teşekkür ederim ilginiz için. Bende sportline diyorum ama arabanın yaşından dolayı şuan için highline gibi duruyor. Yinede sağolun. Fikrini paylaşmak isteyenleri hala bekliyorum. Sağolun...
İhtiyar döver onları...

« Yanıtla #10 : 11 Ağustos 2007, 14:57:41 »
6n motor olarak üstün , daha performansa yönelik bir motora sahip , highline ise tek artısı donanım bu ama günlük kullanımda ne kadar yararlanabilicen bunlarıda düşünmek gerek, bunun dışında 6n ler eskidi tabi ama 6n2 lerde yeni sayılmaz, highline fiyatları hep yüksektir ayrıca, bütçe sıkıntısı yoksa araçlar 2.el olucağı için aklına yatan içine sinen temizlikte hangisi olursa onu tercih etmen.

Çevrimdışı maqina

• sheqiL
« Yanıtla #11 : 11 Ağustos 2007, 17:00:51 »
bence 6n hastayıımm ;D

Çevrimdışı erco

• Otomobil
    VW Polo 6n- Audi A3 8v
« Yanıtla #12 : 23 Ağustos 2007, 00:36:18 »
 Arkadaşlar bi arkadaşımız highline pahalıdır demiş. Peki bunun yerine Comfortline alsak hız farkı nasıl olur? Çünkü Highline alırsam 100hp olduğu için alacağım. Comfortline 75hp diye biliyorum. Çok fark eder mi?
İhtiyar döver onları...

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #13 : 23 Ağustos 2007, 00:50:08 »
26 hp. Farketmez olur mu. ;)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."