Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Ankaradaki Polocular Birleşelim  (Okunma sayısı 4464 defa)

Ankaradaki Polocular Birleşelim
« : 28 Kasım 2011, 15:53:08 »
Selam polucu arkadaşlarım ben ankaradan mete.Yaklaşık 5 yıldır gittigim bi özel servis var ismi MASS Oto servisimdan bu aya kadar bi şikayetim yoktu ama son zamanlarda bana ve arabama karşı sanki 2.sınıf vatandaş muamelesi yapıldığını hissetmeye başladım.Servise 1 haftada tık 1500 tl para verdim giderken ne bi güle güle var geliyoruz ne bi hoşgeldin var adamlar sanki babalarının hayrına yapmış gibi hissettim.İlk yıllar açtı bunlar demekki karınları doymuş diye düşünmeye başladım.Ankaradki polocu bütün arkadaşların iyi bi servis bulalım birleşelim tek oraya gidelim eğer birleşirsek güçlü oluruz daha iyi daha güleryüzlü hizmet alırız.sizi birlikte hareket etmeye çağırıyorum site yöneticisinin bize yön vermesini istiyorum.

Ynt: Ankaradaki Polocular Birleşelim
« Yanıtla #1 : 28 Kasım 2011, 18:47:19 »
kimse memnun olduğu servisi bırakmak istemez ama  ???
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #2 : 28 Kasım 2011, 19:09:42 »
selam kardeş aynı sorun bende yaşadım mass dan vazgeçmiyodum oraya gidiyorduma ama harika bi servis buldumm ve buradaki arkdaşlar mass dan çıkmaymış yani mass otonun eski personelleri ve okadar cazip fiyatları var ki inan şook olcaksın hizmetleri çook iyi  AN-KA volkswagenn kesinlikle gitmelisin mass dan aldıgım fiyatın yarısına aracımı 4-4lük yaptırdım ;)

« Yanıtla #3 : 29 Kasım 2011, 09:18:29 »
memnun olan arkadaşlar memnun oldukları servislerin ismini yazarsa bizede yol göstermiş olur.AN-KA servisinin adresi nerde çağatay bide oraya gidelim artık MASS oto servisini bırakma zamanı geldi.güleryüzlü en azından 1500 tl veripte bi çay bile söylemeyen insanların biraz esnaflık öğrenmesi lazım.çağatay AN-KA nın adresini bekliyorum.Polocular herşeyin en iyisine layık

« Yanıtla #4 : 30 Kasım 2011, 08:16:25 »
Aracımı alalı yaklaşık 8 ay oldu. Bakım için ivedik sanayisindeki Güngör otoya götürdüm. İşlerini düzgün yapan insanlar, müşteriyle ilgileniyorlar.

« Yanıtla #5 : 30 Kasım 2011, 10:50:52 »
2 kişi cevap yazdığına göre heralde bütün polocular servisinden memnun kayda alıpta cevap yazan arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

« Yanıtla #6 : 17 Nisan 2012, 11:58:59 »
Merhaba arkadaşlar. Aynı sıkıntı bende de mevcut. Eski ustamı on yıldan fazla süredir tanıyordum ve memnundum ancak arabada bilgisayar sistemi girince orada patladık. sıkıntıda fazla yaşamaya başladık. Bana da iyi temiz, güvenilir bir servis lazım. Bu AN-KA'nın yeri nerede ki?

« Yanıtla #7 : 18 Ekim 2012, 20:11:30 »
Arkadaşlar 06 SERVİS var ostimde,sahibi m.ali usta benimde yakın arkadaşım.kesinlikle işinde çok iyi tavsiye ederim.bi araştırın derim
apolo

Çevrimdışı 06Berkay

• Otomobil
    2018 Volkswagen Passat 1.4 TSi Trendline+ (Işık Paket + Sürüş Paket)
« Yanıtla #8 : 25 Ekim 2012, 10:32:42 »
Arkadaşlar Özgörgülü Kardeşler var şaşmaz sanayide tavsiye ederim
2018 Volkswagen Passat 1.4 TSi Trendline+ (Işık Paket + Sürüş Paket)
2019 Opel Astra Edition Plus+ & 2017 Opel Mokka X Enjoy 1.6 FWD & 2014 Opel Astra Classic III 1.6 Essentia Konfor Paketli