Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polonun Klasikleşmiş Arızaları ve çözümleri(Geneli 8yaşından büyük araçlar)  (Okunma sayısı 103758 defa)

Bendede kontak soketi bozuldu.Tamir ettirdim. Plastik teyp çerçevesi çatladı , karbon kapladım. Sağ camı açınca ses yapıyordu. Cam tutucu plastiği değiştirttim. 12 yaşında araba için normal bencede.

ALLAH a Şükür sadece şanzıman bozuldu ve hala yağ kacırıyor bende yağ bastırıom her ay :)  başkada bir sorunu yok şu ana kadar polomu seviyorum   :sevgi:
GrEeN MaChİnE

ALLAH a Şükür sadece şanzıman bozuldu ve hala yağ kacırıyor bende yağ bastırıom her ay :)  başkada bir sorunu yok şu ana kadar polomu seviyorum   :sevgi:
Kardesim bu problem bu arabalarda normal. Sanzimanlarii cok problemli. Sanzimanin bazi bolumleri perçinlerle bagli. Bunlar zamanli kirilip icine dusuyor ve sanzimani kiriyor. Cogu zaman bilyalarida bu tur seylerden dolayi bozuluyor. Bence bi baktir sanzimana, boyle bu sekilde fazla surme. Bizimki 140 000kmde kirildiydi.

Kardesim bu problem bu arabalarda normal. Sanzimanlarii cok problemli. Sanzimanin bazi bolumleri perçinlerle bagli. Bunlar zamanli kirilip icine dusuyor ve sanzimani kiriyor. Cogu zaman bilyalarida bu tur seylerden dolayi bozuluyor. Bence bi baktir sanzimana, boyle bu sekilde fazla surme. Bizimki 140 000kmde kirildiydi.

118 binde bozuldu kardeşim sorunuda 4,5, vitesler haric diğer viteslere gecmiyordu yaptırdım baskı balata takılırken şanzımanı yıkatayım dedim bi baktıkki demir contası ile çatlak olan yeri tamir etmişler bende her ay yağ basıom şanzımana şimdilik bir sorun yok km de 122bin 500 de polomu da satayım dedim 14.500 den millet polo piyasasının içine etmiş bende vaz geçtim polodan inip polo gıbı rahat araba bulamayacağım için golf 4 alayım dedim bunu satıp maddi durum hasarlı :)
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2012, 23:33:47 Gönderen: abdullahçam »
GrEeN MaChİnE