Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: polo'nun kasa değişikliği???  (Okunma sayısı 11253 defa)

polo'nun kasa değişikliği???
« : 19 Ekim 2007, 21:53:36 »
arkadaşlar tekrar herkese merhaba..

daha önce de burada sizlerle paylaşmıştım; sıfır polo dizel almayı planladığımı.

kararım kesin Allah'tan bir mani olmazsa da en kısa sürede alacağım.

yalnız geçenlerde bir başka markanın oto bayine uğramıştım sadece bir fiyat sormaya.

neyse sordum biraz da model hakkında bilgi aldım ve ayrıldım.

tabi bir kere uğrayınca peşinizi bırakmıyorlar ve sürekli arıyorlar bi şekilde arabayı satmaya çalışıyorlar.

neyse uzun lafın kısası en son aradıklarında sizin marka-modelinizden vazgeçtiğimi ve nihai kararımın polo dizel olduğunu söyledim.

karşımdaki satış sorumlusu da önce beni dizelden vazgeçirmeye (çünkü onlarda baktığım araba benzinliydi) sonra da polo'nun çok yakın zamanda kasa değişikliğine gireceğini ısrarla söyledi.

tabi ben de hiç önemli olmadığını söyleyerek kapattım ama arabayı sıfır alacak olunca kasa değişikliğine gidecek iddiası beni de düşündürmeye başladı. çünkü nasipse bu arabayı ben en az 8-10 yıllığına düşünüyorum. bir de ben arabayı alınca aradan sene dolmadan kasa değişikliği olursa biraz zoruma gider açıkcası. son zamanlarda diğer markalarda olduğu gibi bu tarz bi değişiklik sonucu daha hoş, geniş bir kasa çıkarsa acaba biraz daha beklese miydim diye pişman mı olurum diyorum.

sizce polo da yeni kasanın gelmesi yakın mı?
konu hakkındaki değerli fikir ve tavsiyelerinizi bekliyorum..

herkesin yolu açık olsun Allah kaza bela vermesin.. iyi forumlar..

Çevrimdışı samsam

• Sade'yim Sade'sin Sade'yiz.
Ynt: polo'nun kasa değişikliği???
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2007, 21:59:51 »
Bir hiçim ben, sıfırım..
Toplarsan etkisiz, çarparsan yutan olurum!
Bölersen sonsuz, çıkarırsan kendin olurum! Sıfırım ben, ben bir hiçim!

« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2007, 22:14:00 »
samsam bak işte korktuğum başıma geldi,
o autobild.com daki kasada nereden çıktı.
ne zaman geliyor sence

« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2007, 00:00:11 »
skoda fabia'nın kasası değişti, büyük ihtimalle polonunda degişir diye düsünüyorum ama net bilgim yok fabia düsünmezmisiniz

Çevrimdışı samsam

• Sade'yim Sade'sin Sade'yiz.
« Yanıtla #4 : 20 Ekim 2007, 00:02:47 »
Hocam bir arkadaşım corsa dizel aldı yeni kasa, birde ona bakın derim Polo'nun yeni kasası hakkında bilgim sıfır, ama Corsa yeni kasa gerçekten çok hoş idi.
Bir hiçim ben, sıfırım..
Toplarsan etkisiz, çarparsan yutan olurum!
Bölersen sonsuz, çıkarırsan kendin olurum! Sıfırım ben, ben bir hiçim!

« Yanıtla #5 : 20 Ekim 2007, 16:23:34 »
aliis fabia lara da bakmıştım ama fiyatları polo dan aşağı değil ki onlarda çok pahalı ben de madem mebla aynı olacaksa vw olsun diye karar kılmıştım.

« Yanıtla #6 : 20 Ekim 2007, 16:28:00 »
samsam opel yerine vw tercih ediiyorum

nedense opele pek sıcak bakamıyorum.

ikisi de alman malı ama kafamda eskiden beri hep vw'nin daha kaliteli olduğu fikri var yanılıyor muyum sence?

« Yanıtla #7 : 21 Ekim 2007, 22:38:06 »

ikisi de alman malı ama kafamda eskiden beri hep vw'nin daha kaliteli olduğu fikri var yanılıyor muyum sence?

Opeldense, Vw forever...

« Yanıtla #8 : 26 Ekim 2007, 20:46:27 »

bende sana katılıyorum eralp opel kütük gıbı
yollara selam vw devam