Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: POLO Sohbet  (Okunma sayısı 137406 defa)

POLO Sohbet
« : 14 Şubat 2007, 19:01:25 »
Burada polo hakkında herşeyi yazabiliriz, konu açmaya gerek görmediğiniz şeyler için , ufak sorular yada sorunlarınızı yazabilirsiniz, fotoğraflar, linkler, sohbet  vs...  kafanıza göre takılın  :)

Mesela 6n arka sileceği çıkardığınızda boşluk oluyor ve onun yerine bir parça takıyorlar (http://www.cult-society.com/company_e/products/detail.asp?id=153&IDCat=9&IDsubCat=38 ) bu parçayı nasıl temin edebilirim ebaydada vardır büyük ihtimal.

Yada şuan aklıma geldi ,çıkmasını alıp o parçayı düzleştirebiliriz, daha kolay ve ucuza gelir  :)

Ynt: POLO Sohbet
« Yanıtla #1 : 14 Şubat 2007, 20:49:32 »
buda nasıl takılıcağı hakkında güzel bir link.

http://www.xs4all.nl/~adleeuw/Howto/heckwischer/rear_wiper_removal.pdf

« Yanıtla #2 : 15 Şubat 2007, 06:53:08 »
fiberci de yaptir...:D

yalniz arka silecegi iptal etmeni onermiyorum ki gerek oluyor...

« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2007, 16:25:08 »
yada folyo ile kaplarız delik olan yerde kapanmış olur :D

« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2007, 18:48:49 »
Polo 6n ledli stop ve kadran örneği...

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #5 : 15 Şubat 2007, 19:15:25 »
Ledli stop gerçekten çok güzel ve gerekli bence  ;)

Bu arada kadran hoş durmuyor homojen aydınlatmadığı için. Onun yerine Golf 4 kadranı falan takmayı tercih ederim. Yada 6n2 kadranı mavi ise.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #6 : 15 Şubat 2007, 19:40:50 »
Ledler önemli yani kadranı değiştirmeye gerek yok ,homojen yapanlarda var, bu eleman böyle yapmış.

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #7 : 15 Şubat 2007, 21:15:37 »
bu stobu bende beğeniyorum ;)
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

« Yanıtla #8 : 15 Şubat 2007, 22:50:25 »
aa ben 2sinide ilk defa gordum  :o
ve inanilmas beyendim, keske km/h olsaydi
muhtesem 2side kesinlikle lazim  :D
ozelliklede kadran  :) benim cok hosuma gitti

« Yanıtla #9 : 20 Şubat 2007, 17:10:14 »
vallahi acıkca söylemek gerekirsede ben ledli stopları hic sevmiyorum, gece güzel oluyor fakat gündüzleri hicde güzel bir görüntü saglamıyor, onun yerine güzel bir siyah tabanlı stop tercih ederim, arada girip bakın, ebay.de'de ne stoplar cıkarmıslar, alma imkanınız yoksa bosuna bakmayın kafayı yersiniz (kendimden biliyorum) HEHEHEHEH :) birde 6n2 ön göstergelerini sizce nasıl yaptırabiliriz 6n'e ??
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

« Yanıtla #10 : 04 Mart 2007, 17:33:58 »
siyah kısa anten arıyorum nerden bulurum?

krom var genelde ..

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #11 : 04 Mart 2007, 20:03:43 »
Golf 4 olmuyor mu?
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #12 : 05 Mart 2007, 11:27:01 »
golf 4 olurda kısa değil anten yaramaz, corsaların var daha kısa.

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #13 : 06 Mart 2007, 23:20:09 »
Arkadaşlar selamlar ben bu forumum a yeni katıldım 97model1.6 hb 5k arabam var alalı 1 sene oluyor arabanın önceki sahibi katolizörü çıkarmış araba çok barıyo uzun yolda rahatsız ediyor bi egzoztcuya gittim taktırmak için elyaflı varmış taşlı yokmuş çunkü çok pahalıymış illa istersen getiririz dedi çıkma varmış 400 ytl diyo dedim sen manyak mısın çıkmaya 400 verilirmi diye öyle diyo yenisi 600 falan mış bide bu katolizör benzin sarfiyatını falan etkiliyormuş takarsam daha az yakarmış diyolar takarsan elyaflımı takayım taşlımı elyafyıda sesi kesi yormuş şehir içinde ses fazla rahtsız etmiyor bi yandan iyi abart gibi.bide aldığımda egzoz muayenesi gelmişti aldığımda gittim muayene yaptırmaya kalabalıktı hiç makineye bağlamadı arabayı yazdı verdi ama ben söledim katolizör yok diye bişey dememdi.bi arkadaş dediki katolizör yokdiye takmamış yoksa değerler yanlış çıkar diye .cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..