Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo da İnce Düşünülmüş Özellikler  (Okunma sayısı 212075 defa)

Ynt: Polo da İnce Düşünülmüş Özellikler
« Yanıtla #70 : 27 Temmuz 2012, 15:45:32 »
dün test ettim 2008 polo'da, çalışırken bagaj gayet de açılıyor. hareket halinde açılmıyorsa bilemeyeceğim. hareket halinde açmaya çalışanın hali nice olur onu da bilemeyeceğim tabi :D

« Yanıtla #71 : 17 Kasım 2012, 22:30:07 »
dün test ettim 2008 polo'da, çalışırken bagaj gayet de açılıyor. hareket halinde açılmıyorsa bilemeyeceğim. hareket halinde açmaya çalışanın hali nice olur onu da bilemeyeceğim tabi :D
araç çalışırken kapıların açılmadan bagaj açılmaz denmiş. benimde merak ettiğim ama bir türlü hatırlayıpta deneyemediğim bir özellik....

« Yanıtla #72 : 18 Aralık 2012, 01:41:34 »
- Kapılar kilitliyken benzin depo kapağı da kilitleniyor, açılınca o da açılıyor.Başta kilitlendiğini bilmeyip sürekli açık olduğunu düşünüyordum ( 9n3 depoya ufak bi bastırmayla açılıyor, eskileri bilmiyorum) ancak sonradan depo açıkken kumandayla aracı kilitleyip bakınca gördüm ki kürdan gibi ince bir çelik parça tutuyor depo kapağını  :)

- Sis farı için ekstra bir düğmeye gerek yok , farlar açıkken düğmeyi kendinize çekince açılıyor.  :)

- Direksiyon elektrikli olduğu için, hareket halindeyken kontağı kapatınca direksiyonda kilitleniyor ( denemeyiniz  :D )

Çevrimdışı trakyalı

• Otomobil
    99 polo
  • Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #73 : 11 Nisan 2015, 00:33:38 »
ne kadar hızlı giderseniz camlar o kadar hızlı kapanır   :tamamdir

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #74 : 11 Nisan 2015, 01:12:17 »
ne kadar hızlı giderseniz camlar o kadar hızlı kapanır   :tamamdir

Psikolojik olmasın ? Motor elektrik tesisatı üzerinde hız kontrol edebilecek bir motor sürücü bulunmuyor bildiğim kadarıyla.
Akıl yaşta değil baştadır.