Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: polo 98 fren sorunu  (Okunma sayısı 3399 defa)

polo 98 fren sorunu
« : 27 Nisan 2012, 16:41:52 »
ilk aracım polo 98 model. aracın frenlerinde bariz sorun var baya bi sert basmak gerekiyor. fazla trafiğe çıkmamaya gayret gösteriyorum.
servise götürsem maliyet ne kadar olur? bir kaç kişiye sordum balatalar değişir 40-50 liraya halledersin dediler. yardımcı olabilir misiniz?
ayrıca 60-80 arası hız yapınca arabada titreme oluyor, sanırım rot balans ayarı lazım. şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2012, 16:42:26 Gönderen: syesiltas »

Çevrimdışı speedystop

Otomobil
    Polo 6N Sportline
  • 6N Uzmanı
Ynt: polo 98 fren sorunu
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2012, 10:12:25 »
ilk aracım polo 98 model. aracın frenlerinde bariz sorun var baya bi sert basmak gerekiyor. fazla trafiğe çıkmamaya gayret gösteriyorum.
servise götürsem maliyet ne kadar olur? bir kaç kişiye sordum balatalar değişir 40-50 liraya halledersin dediler. yardımcı olabilir misiniz?
ayrıca 60-80 arası hız yapınca arabada titreme oluyor, sanırım rot balans ayarı lazım. şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler

Aynen tespitleri doğru birşekilde yapmışsınız servise gidince 10-20 lira oynar
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı ugurtelefon

Otomobil
    polo 1,6 HB
Ynt: polo 98 fren sorunu
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2012, 08:51:54 »
Aman kardeşim frensiz yola mı çıkılır. ???
Ben sol arka park lambam yanmıyor diye 40Km yolu uzatıp ilk sanayii sitesinden yedekleriyle beraber onarımı yapıp öyle yola çıkmıştım.