Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo 6N de koni amortisor, vogtland yay kullan var mi ? ya da diger markalari...  (Okunma sayısı 15136 defa)

illa vardir yaylarin markalari ve izlenimleriniz, amortisorlerin markasi ve izlenimleriniz nelerdir arkadaslar...

Çevrimdışı escocem

• street racer
coili sordum yoğundu hrlde cvp vermedi arkadaş belki yrn cvp atar...bnm  cevremde ne kdr amortisör değişmiş adam varsa nerdeyse hepsi koni kullanıyor orta sertliğe ayarlı+eibach yada vogtland var araçlarında...ve gerçekten konforda pek değişme olmamasına rağmen yol tutuş cidden artıyor...geçen bi arkadaşım hgt ye taktı sorduğun markaları cidden araç çok güzel oldu...6n e özel sorman bir şeyi değiştirmez çünkü bütün arabalarda konininde yaylarında kattığı sertlik aynı yüzdededir...örnegin 106da koni +yay ne kdr yol tutuş arttırdıı ve konforu bozduysa 6ndede aynı oranda olur...

al coil over en temizinden fazla yorma kafanı, 0.5cm de alçaltırsın paşa paşa  :)

bu arada burdada yaysız polo kullanan yok gibi kimse bişey yazmıyor, biraz canlanalım polocular  :T

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
ya ben ne diyeyim ki yay+amortisör kiti olarak kullanmadığım için pek bir diyemiyorum
konfor çok iyi değil tabi :)
ben AP yay kullanıyorum orta şekerli diyebilirim
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

AP miydi senin yaylar, sert derler genelde ona.

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
AP miydi senin yaylar, sert derler genelde ona.
aynen öyle doğru söylüyorlar sert bir yay

Çevrimdışı corrado

• amca
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı escocem

• street racer
koni fiyatıda güzel bence kendiside...

Çevrimdışı mussel

• Otomobil
    A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
illa vardir yaylarin markalari ve izlenimleriniz, amortisorlerin markasi ve izlenimleriniz nelerdir arkadaslar...

Abi vogtland yay aldım fakat henüz taktıramadım.Taktırınca fikrimi söylerim. :)
03.06.2005

Çevrimdışı mussel

• Otomobil
    A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
      Bugün taktırdım yayları ve sadece mükemmel diyebilirim.Zaten daha önce arkadaşlar sağolsunlar bu konuda fikir vermişlerdi bana(bu arada Metin-Tunç-Erhan ve Osman'a teşekkürlerimi bi borç bilirim sağolsunlar).35mm aldım iyiki öyle almışım.Kesinlikle tavsiye ederim. ;)
03.06.2005

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Hayırlı olsun. İnsanın içine sinsin yeter. :)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Hayırlı olsun iyi yapmışın ;) ne kadar düştü resim var mı?

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
hayırlı uğurlu olsun Mustafa güle güle kullan :)
sende yaylandın ;)