Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo 1.6 tdi comfortline 90hp manuel ,Dik Yokuşta Dur Kalk Performansı Nasıl?  (Okunma sayısı 6042 defa)

Dik Yokuşta 1.6 düz vitesin Dur Kalk Performansı Nasıl? el frenli veya frenli kalkışta tabiki sürücü faktörü önemli ancak aracın kendi gövdesini istop etmeden  kolaylıkla kaldırabildigini merak ediyorum

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
1.4 85hp kullanıyorum memnunum. dizelin torku yüksek daha iyi kalkar

1.6 TDI 105'lık Golf'un bir sıkıntısı yok kalkışlarda Polo'nun da olmaz. Sıkıntı 1.2 TDI BM'de var. Araç doluyken 4 kişi biraz zorlanıyor.

Çevrimdışı MasterWK

• İnş Müh.
kalkışı güzel tork zaten maksimum 1.6da var. böyle bir duruma düşersen (dik yokuş) debriyaja yüklenme el freniyle hallet, el freniyle kalkış bu arabayla iletişime geçtiğin gerçek anlardan biri çünkü adeta bütünleşiyorsun  :)  napayım yazar tarafım olayı dramatize ediyor   :sevgi:
Otomobil özgürlüktür...

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
kalkışı güzel tork zaten maksimum 1.6da var. böyle bir duruma düşersen (dik yokuş) debriyaja yüklenme el freniyle hallet, el freniyle kalkış bu arabayla iletişime geçtiğin gerçek anlardan biri çünkü adeta bütünleşiyorsun  :)  napayım yazar tarafım olayı dramatize ediyor   :sevgi:
arabayı geriye esneterek kaldırıyorum sıkıntı yok. hem de 5 kişiyle 132 torkla :D

hill holdersızlık böyle yapıyormuş demek  :D :D el freni , esnetme ilişkileri  ;D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
hill holdersızlık böyle yapıyormuş demek  :D :D el freni , esnetme ilişkileri  ;D
bizim ayağımız hill holder toprağım  :saskin: :saygılar ;D