Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ikaz sesi...  (Okunma sayısı 4605 defa)

ikaz sesi...
« : 04 Nisan 2009, 21:19:40 »
arkadaşlar herkeze selam..bugün başıma gelen olayı anlatayım...yorumlarsanız sevinirim..benzin bitmrk üzereydi...20 salise aralıklarla ikaz sesi geldi...bi kaç saniye sonra arabayı durdurdum..benzindendir dedim...tekrar çalıştırdım..ama bu sefer aynı ses gelmedi.2-2,5 kmötedeki  benznliğe gidene kadar gittim,ama ses çıkmadı..sizce bu ses ne olabilir?teşekkürler..8o arada telaşla el freini tam indirmemeiş olabilrim..o zaman ikaz sesi çıkarmı)teşekkürler

Ynt: ikaz sesi...
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2009, 14:24:55 »
evet el frenini indirmeden hareket edince ikaz veriri. Bir kere benim de başıma gelmişti..

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #2 : 05 Nisan 2009, 15:28:43 »
El freni 1 diş bile çekili olsa uyarı veriyor.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı serkov

• Das Auto.
« Yanıtla #3 : 12 Nisan 2009, 11:35:13 »
evet.. bir kere benimde başıma geldi.. neredeyse çekili bile sayılmaz ama tam indirirememişim sanırım.. hemen uyarı sesi verdi...
Aus Liebe zum Automobil. Otomobil Aşkına. http://img401.imageshack.us/img401/1295/vwdasautologoqc9.jpg