Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Triger Degisimi  (Okunma sayısı 5674 defa)

Triger Degisimi
« : 31 Mayıs 2011, 16:39:23 »
Yeni aldıgım 2006 model 9N3 polo trendline aracım 55.000 km de ve trigeri daha önce hic degistirilmemis. Bu nedenle degistirmeyi ve aracima genel bir bakim yaptirmayi dusunuyorum. Fakat nerede degistirmem gerektigini bilmiyorum. az once ankara vw eskihisardan bir sms mesajı aldim. soyle yaziyor "artik iscilik bizden. 1 haziran-31 agustos tarihleri arasinda 6 yas üstü vw lerinizin periyodik bakim isciligi eskihisardan"  . Yetkili servislerin özel servislere göre pahalı oldugunu biliyorum, sizce bu tür kampanyalar cazip midir? vw eskihisardan fiyat ve iscilik hususunda memnun kalanınız var mı? triger degisiminin maliyeti özel ve yetkili serviste ne kadardır? bir de aracim sehir icinde, 100 km de 9 lt benzin tüketiyor, bu deger normal midir? bogaz kelebegin temizlettirmem ve yakit filtrelerini degistirmemin bir yararı olur mu? tesekkurler

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
Ynt: Triger Degisimi
« Yanıtla #1 : 01 Haziran 2011, 23:40:19 »
*buji hava filtresini değiştirmek fayda eder. 9Lt çok fazla  1-2-3vitesi çok kullnmak veya çok kısa mesafe sürmek gerekli.
*LPG çözüm olur sıkıntı yaşamazsın biz taktırdık 2006 Polo muza memnunuz.
*Trigeri bizde değiştireceğiz 170-200 orj parça 100filan da işçilik tutuyr dışarıda
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

« Yanıtla #2 : 02 Haziran 2011, 13:17:49 »
Sagol 06onur arkadas, evet genelde cok kisa mesafede kullaniyorum arabami ama benzin bu kadar pahaliyken sanirim tek care LPG. siz ne marka LPG tercih ettiniz? trigeri yetkili servisten satin alip, ozel serviste taktirmak mumkun mu?

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #3 : 02 Haziran 2011, 15:36:13 »
Sagol 06onur arkadas, evet genelde cok kisa mesafede kullaniyorum arabami ama benzin bu kadar pahaliyken sanirim tek care LPG. siz ne marka LPG tercih ettiniz? trigeri yetkili servisten satin alip, ozel serviste taktirmak mumkun mu?

bulundugunuz bölgede vw parçaları satan yerler varsa fiyat araştırın makul olanı çıkacaktır karsınıza
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2011, 13:37:01 »
  siz ne marka LPG tercih ettiniz? trigeri yetkili servisten satin alip, ozel serviste taktirmak mumkun mu?

Lovato easy fast ve iyi bir montaj. Brc de çok iyi Lovato daha uygunde ve hemen hemen eynı kalitede ondan Lovato tercih ettik

trigeri yetkili servisten satin alip, ozel serviste taktirmak mumkun mu?

dışarıdan ucuza alabilirsin belki servistede aynı fiyattır sorarak öğrenebilrsin. Servisin işçiliği pahalıdır
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

« Yanıtla #5 : 04 Haziran 2011, 17:02:39 »
serviste işini biliyor :)

« Son Düzenleme: 12 Haziran 2011, 23:02:01 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

« Yanıtla #6 : 11 Haziran 2011, 17:15:10 »
Ben atiker taktırdım sıralı sistem çok memnunum en ufak bi performans kaybı yaşamadım. herkese de tavsiye ederım. ustelık 800 lıraya 10 taksıtle yaptırdım montajı