Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Trenline ile Basicle farkı????????  (Okunma sayısı 16448 defa)

Trenline ile Basicle farkı????????
« : 09 Aralık 2012, 18:08:27 »
2008 model Trendli polom var arkdaşamına 2004 model Basicle bakmaya gittik  gördüğüm farklılıklar iç dizaynındaydı şöför koltuğunun altında gizli göz,arka koltukların ortasında kol dayama ve arka koltuk üstü ışık bunlar benim aracımda yok.acaba Basicle serileri Trendline serisinden daha mı donanımlı?benim bildiğim comfortline-trendli-basicle

Ynt: Trenline ile Basicle farkı????????
« Yanıtla #1 : 18 Aralık 2012, 00:55:18 »
9n diye tabir edilen kasalarda basicline, comfortline  ve highline modelleri mevcutken 9n3 lerde trendline ve comfortline mevcut. Eski modellerde ( 9n ) söylediğin gibi arka koltuk dayama var 9n3 te yok. emin olmamakla beraber dijital klima da olabilir onlar. Bahsettiğin gizli çekmece bendeki poloda da var (9n3 2009 trendline) üstelik ön iki koltuk altında da var , ayrıca sustalı anahtarlarım ve otomatik açılan bagaj kapağım da mevcut. 2008 e kadar bu olay yok diye biliyorum. kimi trendline modelinde direksiyon 4 kollu iken kimisi 3 kollu comfortline direksiyonu. velhasıl kafasına göre takılmış adamlar, yıllara göre ufak tefek artılar ve eksiler mevcut.

Çevrimdışı ozn-995

• Otomobil
    Polo 1.4 Trendline
  • ;)
Ynt: Trenline ile Basicle farkı????????
« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2015, 01:17:26 »
2005 model 9n3 kullanıyorum ZEGG hocam benimki de trendline. İki koltuğun altında da göz yok, sustalı anahtar yok, bagaj kapağı elle bile zor açılıyor.  ;D Sendeki de trend bendeki de acayip.
Polo 9N3 - 2005