Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: POLO SES SİSTEMİ  (Okunma sayısı 9437 defa)

POLO SES SİSTEMİ
« : 29 Nisan 2008, 23:24:40 »
SLM ARKADASLAr 2006 polo tdı terndline sahibiyim YAKLASIK 2 HAFTA ÖNCE aracıma bir adet calarion 750 wat bas ve bi adette blaunkpunkt anfi aldım pazar günüde gittim gerekli malzemeleri aldım koruyucu sigorta fln teyp için dönüştürü fln herneyse montajı yaptm  ancak  şöle bi sorunla karsılastım adamlar motor tarafından on torpinonun mesela sigortalara giden kablolar fln  nasıl yaptılarsa sadece bi delikten o kablo gecio yanına bi artı kablosu gircek kadar yer bile bırakmamıslar oturdum düşündüm ve sag taraf torpidonun aldından delik acmaya karar verdim actım ve bagladım sizi sorum su o delik biproblem yaratırmı ve beyni sötüm taktım fln bide eger orjinal teyibe baglanan ses sistemi olan arkadas varsa oda arabayı calıstırdıgı zaman bastan veya kolonlarından buvvvv die bi ses geliomu

Çevrimdışı murat_2242

• bir gün herkez pololu olacak..
Ynt: POLO SES SİSTEMİ
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2008, 21:47:48 »
valla abi öle bi ses gelmemesi lazım.ben hiç karşılaşmadım.teyp için elektriği nerden almış  o önemli.bide sesin bastada sorun olabilir tam olarak bişi diyemicem.

Çevrimdışı PoloGTI

• Otomobil
    Vw Polo 6N2
  • Ersan
« Yanıtla #2 : 03 Mayıs 2008, 11:42:04 »
Bizim bi abide toyota var ondada motor sesi geliodu aynı sekilde akü kablosuyla rca kablo aynı yerden fln geliyor dediler sonra bitane bi parça taktık ses kesici geçti ;)
Vw Polo 6N

Çevrimdışı esmer16

• pur dıkkat
« Yanıtla #3 : 08 Mayıs 2008, 02:43:37 »
valla kardesım bendede ses sıstemı var bas anfı kolondu teyp tabıkı orjınaldeğil jvc marka problemımyok ama bağlantı işçiliği ve kablo kalıtesı ben sadece bağlatmaya 100 ytl ödedım: maşallahı var bence sen danıs bı ses sıstemı kurduna
dıkkat

« Yanıtla #4 : 08 Mayıs 2008, 20:36:58 »
Sorunu biz konuşmuştuk arkadaşla, sistem devamlı değil sadece anfi acılırken bunu yapıyormuş, sebebi ise teybin anfi cıkısı ve tetikleme sistemi olmadıgı için, aracın kontak kablosundan anfiye tetikleme yapılmış kontak açıldıgında anfi tetiklenip açıldıgı için, marş basarkenki elektrik yuklenmesi anfiyi olumsuz yönde etkiliyerek bu seisn ortaya cıkmasını sağlıyor, tabii buda anfi için zararlı aslında... En makul olanı ana uniteyi değiştirip guzel bir sistem destekleyen bir ana unite alınması olucaktır...