Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: polo gösterge bu işaretin anlamı nedir arkadaşlar  (Okunma sayısı 20409 defa)

arkadaşlar 2006 polo otomotik vites, abs li
resim aşağıda
hararet göstergesi ile yakıt göstergesi arasındaki kırmızı renkte yanan ışığın anlamı nedir biliyormusunuz. motor çalışınca sönüyor. bazen yolda giderkende yanıp kısa süre sonra sönüyor. kitapçıkta böyle bir işaret yok, bulamadım. koltuk öne eğilmişte bir ok işareti ile koltuğu arkaya al der gibi bir şekli var işaretin.
bilen varsa yazsın arkadaşlar.

http://img4.imageshack.us/img4/8291/07042009501.jpg

Ynt: polo gösterge bu işaretin anlamı nedir arkadaşlar
« Yanıtla #1 : 12 Nisan 2009, 23:25:03 »
senn arka koltuklarından biri tam oturmamıs tam oturmadıgı için ikaz verio arka koltukların yatık die

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
« Yanıtla #2 : 12 Nisan 2009, 23:42:47 »
Vay bee Oguz kardeş o nasıl bi sensör yav harbimi o anlamamı geliyor o :O vayy canına teknoloji nereye gidiyo biz baya geri kalmışız :)

« Yanıtla #3 : 13 Nisan 2009, 00:00:59 »
vay vay vay. hakikatende çok enteresan. yalnız şunuda kimse inkar edemez işaretli uyarının yeri çok alakasız.

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
« Yanıtla #4 : 13 Nisan 2009, 00:16:10 »
bencede haklısın can ben onu görsem yag ışıgı filan sanarım orda ne işi var onun yaa :S

« Yanıtla #5 : 13 Nisan 2009, 00:33:16 »
sen kafaı buluon aydın yoksa gercekebni soruosun

Çevrimdışı serkov

• Das Auto.
« Yanıtla #6 : 13 Nisan 2009, 17:35:55 »
işte volkswagen... hey koçum..  :sevgi:
Aus Liebe zum Automobil. Otomobil Aşkına. http://img401.imageshack.us/img401/1295/vwdasautologoqc9.jpg

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
« Yanıtla #7 : 14 Nisan 2009, 19:41:32 »
ciddiyim calla cok alakasız 1 yerde koltuk ayarı ne alaka orda :) bizim polo eski kasa nerden bileyim yeni ögrendim :)