Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo 2006 sağ arka çamurluk çıkma!!!  (Okunma sayısı 8332 defa)

Polo 2006 sağ arka çamurluk çıkma!!!
« : 09 Kasım 2009, 08:47:35 »
maalesef geçen acele ile parka gireerken arka sağ çamurluk ta hafif ezilme oldu lastiğin hemen üzerinde bunu tamamen orjinal çıkma çamurluk ile çözmek istiyorum acaba ankarada bulabileceğim uygun bi yer varmı araba boyansın istemiyorumda araç polo 2006 makyajlı kasa reflex metallic gri
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2009, 08:48:31 Gönderen: kartal2339 »

Ynt: Polo 2006 sağ arka çamurluk çıkma!!!
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2009, 10:08:53 »
Hafif ezilme oldu diye çamurluk değiştirilmi?? tabi araç senin sen bilirsin.
Diyelim ki istediğin çamurluğu buldun. Takdırdıkdan sonra yine boya işlemi yaptırmayacakmısın.
Böyle samimi konuşuyorum... kızma.. Sonuçta biz bir aileyiz ::)
Büyük şehirde yaşıyorsun istemesende ufak tefek şeyler olur. Allah büyüklerinden korusun..
Hep araç satarken sorarlar.. Değişen varmı diye.. Bence boyat

« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2009, 14:40:48 »
aslında fotosunu çekip boyatmak daha mantıklı peki aynı renk kodunu bulsam direk onun yerine takılmazmı

« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2009, 15:30:26 »
arabada değişen diye geçer satarken adamı inandıramasısın küçücük bir sebepten dolayı oldu bende değiştim diye
hani derlerya değişeni boyası var mı diye? o hesap
makinesi var kaportacılarda boyatmasanda düzeltirler çok büyük bişi değilse
 neye değişiyon hem değişmek senin elinde istediğin zaman değişirsin
istersen komple parçayı boyatmasanda olur ama renk yapar muhtemelen
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

« Yanıtla #4 : 09 Kasım 2009, 17:54:43 »
boyasında bi bozulma yoksa sadece göçükse eğer boyasız değişmesiz halledebiliyolar bu işi. dikmen vadi petrol içinde bulunan happycar dükkanında. ufak çekiç darbeleriyle eskisinden bile daha iyi oluyor ;)
ι ℓσνє му ¢αя

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #5 : 09 Kasım 2009, 18:14:36 »
aslında fotosunu çekip boyatmak daha mantıklı peki aynı renk kodunu bulsam direk onun yerine takılmazmı

Değişirse değer daha fazla düşer. Küçük çekiç lokal boya daha mantıklı. Aynı renk bulsan bile güneşten tonu değişmiştir yanlış düşünüyorsun.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

« Yanıtla #6 : 09 Kasım 2009, 20:42:12 »
sanırım düzeltme ve lokal boya yaptıracağım baktımda dikkatlice boyadada bozulma var verniğini sıyırmış sanki ulan kör olsan öle girilmez o park yerine ama işte ne oluyosa aceleden  allahtan ufak atlattık

« Yanıtla #7 : 09 Kasım 2009, 20:46:09 »
vallahi ben genede bi dediğim happycar a bi götürmeni tavsiye ederim. onlarda bi baksın adamlar işin ustası sonuçta....
ι ℓσνє му ¢αя

« Yanıtla #8 : 09 Kasım 2009, 21:05:47 »
geçmiş olsun...
çıkmasınıda bulsan, parçayı almak + değiştirmek filan masraf çıkartır....arabayı kısa süre içerisinde satmayı planlamıyorsan bence o şekilde kullanmaya devam et, ilerde Allah göstermesin bir darbe daha gelirse toptan değiştirirsin ya da yaptırırsın....ya da servise ver ufak bir rütüş yaptırsın....

2. el araç alım-satımlarda original olması önemli ama zaten olan olmuş...çamurluktaki hafif bir çizik bence çok önemli değil..istanbulda bir çok araba hafif hasarlı tampon, çamurluk vs...

acemilik var mı ya da ilk araban mı?...
arabamı ilk aldığımda arka tamponumu garajdan çıkarken hafif duvara vurmuştum...içime sinmedi orginal olsun diye tamponu değiştirmeyi düşünmüştüm  :D :D :D

Allah daha büyüklerinden korusun
kazasız belasız keyifli sürüşler...
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

« Yanıtla #9 : 09 Kasım 2009, 21:57:20 »
autocar var sıgortan ıle gorus ufak tefes seylerı  kaskoyu bozmadan yapıyolar bı goruz kaskocunla

« Yanıtla #10 : 11 Kasım 2009, 18:42:29 »
bu şekilde orjinal cıkma arayarak araba hırsızlarını teşvik ettiğinimizin farkındayız umarım..gerci pert araclardan ayarlıyolar ama,calınan ve bulunamayan aracların sonuda maalesef parcalanarak satılmak..
KURT SUSTU SUSALI,MEMLEKETİ ÇAKAL BASTI..!!

« Yanıtla #11 : 12 Kasım 2009, 11:12:28 »
ewt ilk arabam biraz acemilik te var ama yinede vurulmaz oraya ya dedim ya biraz acelem vardı diye kasko axa acaba delmeden kaskoyu yaptırırlarmı