Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: polo 2008 comfortline / yol boyunca saati göremiyorum. Yardım lütfen  (Okunma sayısı 6854 defa)

Arkadaşlar merhaba,
2008 model bir polo comfortline sahibiyim. 2.el olduğu ve daha yeni aldığım için henüz tam çözemedim.
Anahtarı kontağa soktuğumda hız göstergelerinin hemen altında küçük bir boşlukta dijital bir saat var. Fakat arabayı çalıştırır çalıştırmaz yerini dijital termometreye bırakıyor.

Ben yol boyunca dijital saati görmek istiyorum. Ya da ara ara termometreyi ara ara saati gösterebilir. Ama saati merak ederken, sürekli hava sıcaklığını görmek biraz can sıkıcı.   ???

Ayarlayabilmem için. Aktif hale getirebilmem için konsolda km sıfırlayıcı dışında birşey yok. Bu sebeple sizlerden yardım rica ediyorum.
Teşekkürler

silecek kolunun ucunda iki tane çıkıntı var arabayı çalıştır ve bu çıkıtılara yukarı aşağı basarak o ekrandaki bilgiler değişiyor yol bilgisayarı o ekran anlık yakıt tüketimi, saat,  termometre falan saat gelene kadartek tek bas saat gelince bırak öyle kalsın çalışırkende sadece saat gözükür alta resim koyuyorum çizili olan yer.
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2010, 13:24:40 Gönderen: yılmadan »

acayip yardımcı oldun çok teşekkürler  :)

abi sırf onun için 1500Tl fazla veriliyordu zaten :D:D

abi sırf onun için 1500Tl fazla veriliyordu zaten :D:D

:D
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

aracı yeni aldığım günler aklıma geldi de,sis farlarını bile uzun bir süre nasıl yakılır öğrenememiştim :)
hayırlı olsun aracınız elfone,kaza belasız binsin herkes inşallah..