Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: özel tertibat ne kadar tutar?  (Okunma sayısı 18279 defa)

özel tertibat ne kadar tutar?
« : 27 Aralık 2009, 17:52:17 »
 Merhabalar arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.Forumu uzun süredir takip ediyordum arabalar hakkında bilgi sahip olmak için dolaşırken buldum.(İyiki de bulmuşum çok faydasını gördüm bilgi sahibi oldum) Neyse h sınıfı ehliyetim vardı vergi indirimden faydalanarak bu hafta 25.500 liraya polo benzinli aldım bu fiyata arabanın sigortası da dahil.geri kalan plaka ve özel tertibat bana ait(bunun için 1.000 lira istemişlerdi ben kabul etmedim) Size iki şey danışmak istiyorum -Fiyatı nasıl makul mu? ve Antalya da oturuyorum acaba uygun fiyata aparat taktırabileceğim biryer biliyormusun) bana kaç liraya mal olur toplamda şimdiden çok teşekkür ederim sevgi ve saygılarımla  
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2009, 17:57:36 Gönderen: umut84 »

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
Ynt: özel tertibat ne kadar tutar?
« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2009, 20:58:34 »
hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim özel tertibatı sanırım herkes yapamıyor internetten bir araştırın başka şehirlerde yapan firmalara ne yaptırmak istediğinizi anlatıp telefonda fiyat alabilirsiniz en azından kafanızda bir fiyat oluşabilir.

« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2009, 22:12:01 »
Hayırlı uğurlu olsun arabanız kazasız belasız kullanın ozmo nunda dediği gibi önce araştırma yapmak daha faydalı
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

« Yanıtla #3 : 27 Aralık 2009, 22:23:00 »
ilginize ve iyi dileklerinize çok teşekkür ederim arkadaşlar  :)

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
« Yanıtla #4 : 27 Aralık 2009, 23:18:04 »
nasıl bir aparat ihtiyacnız olduğunu yazmamışsınız.el gazı vs basit şeyler ise bulunduğunuz yerde sanayide tamirci ve tornacı işbirliği ile yapılabilir.
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

« Yanıtla #5 : 28 Aralık 2009, 16:51:05 »
nasıl bir aparat ihtiyacnız olduğunu yazmamışsınız.el gazı vs basit şeyler ise bulunduğunuz yerde sanayide tamirci ve tornacı işbirliği ile yapılabilir.
arabayı elden gazlı ve frenli kullanmamı sağlayacak bir aparat.İlginize teşekkürler

« Yanıtla #6 : 28 Aralık 2009, 20:15:17 »
araç kaç model? lpg benzin? kaza darbe boya? otomatik manuel? detayları nelerdir.....kaskoda dahil mi?
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #7 : 30 Aralık 2009, 22:15:48 »
araç kaç model? lpg benzin? kaza darbe boya? otomatik manuel? detayları nelerdir.....kaskoda dahil mi?
araç sıfır cemdermen h sınıfı ehliyetleri olanlardan ötv diğer vergiler alınmıyor.

« Yanıtla #8 : 30 Aralık 2009, 22:55:00 »
arabayı elden gazlı ve frenli kullanmamı sağlayacak bir aparat.İlginize teşekkürler
antalyada pek yapılamayacak gibi değil

gaza ve frene taktıracağınız tertibatı tam pedalın önüne taktırmassanız başkaları kullanırken de rahat kullanır pedala basabilirler bu gibi işler için özel üretilmiş aparat var mı bilmiyorum benim akrabamda bu şekildeydi pedalın biraz ilerisine takılı oradan biliyorum isterseniz izmir yetkili servisine sorayım vosmere
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2009, 23:21:47 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

« Yanıtla #10 : 16 Mart 2010, 15:38:32 »
Mekanik torna  kaynak atölyesi olarak; eski sanayi sitesinde maden işeri no:32 de atölyem  bulunmaktadır.

Atölyemiz tarfından ayakları tutmayan, herhanği bir kolu tam işlev yapmayan engelli kişilerinde araç kullanılabileği ve direksiyon etrafına takılan mekanizmalarla kol veya ayağı ile kullanılabilmesine  imkan sağlayan aparatlar  yapılmaktadır.

Atölyemizde engellilere ait üretilen aparatlar , araçlara  monte edilerek takılmaktadır. (fren- debriyej- gazpedalı , manuel ve otomatik araçlarada bağlanmaktadır)  bu aşamada arabanın orjinal aksamındada  değişiklik olmamaktadır.

Normal olarak kullanılan araçların atölyemiz tarafından  imal edilen  mekanizmaları takılarak engellilere; (kişiye özel) aynı  zaman içinde normal engeli olmayan kişilerinde  kullanılabileceği  şekilde  ikili olarak  tasarlanarak  kullanıma sunulmaktadır.

Bu şekilde araç kullanmak isteyen kişilerin atölyemizle baglantı kurması halinde engellilerin engelinin kalmadıgını  kanatındayız.

Bu şekilde engelleri ortadan kaldırmak amacımız

346 95 82 irtibat kurmanız yeterli olacaktır.
« Son Düzenleme: 17 Mart 2010, 12:27:51 Gönderen: SPoRTeXHauST »

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #11 : 16 Mart 2010, 15:56:49 »
baba ne yaptın ufak yazsaydın keske osman siler aksam bunu  :-\
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #12 : 17 Mart 2010, 12:10:53 »
önemli bir mesaj bu hem arkadaşta ilk mesajını atmış
« Son Düzenleme: 18 Mart 2010, 12:11:47 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
« Yanıtla #13 : 17 Mart 2010, 12:30:59 »
maverick'in verdiği ilk bağlantının sahibi arkadaş, gelen ziyaretlerden konuyu farkedip üye olmuş olsa da, silmeyelim :) Yazıyı da ufalttım, kendisi kopyalayıp sitesini günceller belki.
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.