Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: otomatik vites taktırmak  (Okunma sayısı 11126 defa)

otomatik vites taktırmak
« : 04 Şubat 2007, 16:01:12 »
Merhaba,

2004 model Basicline sahibiyim. Aracıma otomatik vites taktırmak istiyorum, bu mümkün müdür acaba?

Teşekkürler.

Ynt: otomatik vites taktırmak
« Yanıtla #1 : 04 Şubat 2007, 16:44:39 »
Mümkün ama parçaları nerden almayı düşünüyorsunuz sıfır almak bi polo parası daha eder heralde, hurdacıdan pert bi 9n bulup bütün gerekli parçaları o araçtan almak en uygunu olur, şanzımanı ve beyni, pedal takımı, volan, debriyaj,ön takım, akslar hatta kadran bile farklı olabilir aklıma bu parçalar geliyor listeye başka şeylerde eklenebilir yada çıkartılabilir  :) ayrıca işçiliğide unutmamak lazım, diğer bir konuda tamamen sorunsuz şekilde olması aracın, bana kalırsa illa otomatik vites istiyorsanız sıfırdan otomatik vitese sahip bir araç almanız daha mantıklı...

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #2 : 05 Şubat 2007, 08:02:53 »
astarı yüzünden pahalıya mal olur demek uygundur
Erhan zaten gerekli açıklamayı yapmış
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

« Yanıtla #3 : 05 Şubat 2007, 09:23:40 »
Çok teşekkür ederim. Bayağı yardımcı oldunuz. Benim sorunum daha önce otomatik vites kullanmıştım. Aslında düz vitesi çok seviyorum, yani havasını :) Ama daha alışamadım. Yokuşlarda ya kaydırıyorum yada stop ettiriyorum. Buda beni sinir ediyor. Sabırsız olduğum için de öğrenmeyi bekleyemiyorum :)

« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2007, 14:57:49 »
Merak etmeyin alışırsınız kısa sürede  ;)