Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: karter muhafazası  (Okunma sayısı 21898 defa)

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
Ynt: karter muhafazası
« Yanıtla #14 : 02 Eylül 2007, 16:48:39 »
Senin arabaya belki takmışındır dedim niye ya başka arabaya uydurulmazmı

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #15 : 02 Eylül 2007, 16:56:05 »
vala bnm koruman felan yok  ;D zaten olsada bu antalya sıcakalrında hararet riskine risk katar diye çıkarırdım heralde..bnm karter standart mk1lere göre daha asağıda olmasına yeri gelinde dağ bayır gezmeme rağmen daha hiç bir yere deymedi...kendimi drift king sanıp patlak amortisörlerle 60-70 dönülcek virajı 80-85 le dönüp birde yanlamaya kalkınca 2-3 kez sağa sola gidip geldim çok yavaş kaldırıma değdim osırada karterde değdi az bişi:)başkada bilmem...

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #16 : 02 Eylül 2007, 20:00:57 »
heralde düşündüğün boya etkilenmesine de faydası olur

Esas amacıda o zaten,diğeride  motor sesi azalır sanırım
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

« Yanıtla #17 : 23 Eylül 2007, 16:46:20 »
   Poloyu ilk aldığımda karter korumasının olmaması dikkatimi çekmişti, daha önce 93 model Skoda favoritimde bile vardı, durumu bir ustaya sordum, bana "bu araçların motoru kaza anında kızak vastası ile aracın altına kaçıyor böylece kabine zarar vermiyor, bu nedenle motorun altına herhangi bir koruma koymazlar." demişti. Bizde ustadır dedik sözünü dinledik.

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #18 : 23 Eylül 2007, 18:14:26 »
   Poloyu ilk aldığımda karter korumasının olmaması dikkatimi çekmişti, daha önce 93 model Skoda favoritimde bile vardı, durumu bir ustaya sordum, bana "bu araçların motoru kaza anında kızak vastası ile aracın altına kaçıyor böylece kabine zarar vermiyor, bu nedenle motorun altına herhangi bir koruma koymazlar." demişti. Bizde ustadır dedik sözünü dinledik.
İlginç pek inanadırıcı gelmedi ???

« Yanıtla #19 : 31 Mayıs 2009, 19:00:31 »
İlginç pek inanadırıcı gelmedi ???

mercedesin bu yöntemi kullandığını duymuştum...gerçekten vw serisindede mevcutmudur? polo golf bora passat ...
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control