Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2007 model polo da torpido sesi problemi!!!  (Okunma sayısı 6722 defa)

2007 model polo da torpido sesi problemi!!!
« : 08 Mayıs 2008, 23:22:29 »
Merhaba yeni aldığım 2007 model polomda hava soğukken kasisli yollarda ön konsoldan ses geliyor. Ancak sıcak havalarda ses kayboluyor. Torpido gözünde ve konsolda sert plastik kullanılmış. Biraz da kalitesiz. Sanırım yüzeyi ısındığında genleşiyor ve boşluk kayboluyor. Soğukken bir parçaya sürtünüyor. Ses çok rahatsız edici. Böyle bir sesle karşılaşmış arkadaşların fikirlerine ve önerilerine açığım.
Şimdiden teşekkürler. :)

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
Ynt: 2007 model polo da torpido sesi problemi!!!
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2008, 01:23:54 »
Gerçekten öyle soğuk havalarda arabadan plastik sesi geliyor.. Ben çok takıntılıyım bu konuda diyordum ama benim gibi düşünenlerde varmiş  ::)

Çevrimdışı Sile-R

• ABF
« Yanıtla #2 : 09 Mayıs 2008, 04:13:32 »
Gerçekten öyle soğuk havalarda arabadan plastik sesi geliyor.. Ben çok takıntılıyım bu konuda diyordum ama benim gibi düşünenlerde varmiş  ::)

:tamamdir Allahtan yaz geldi :) Gevşek gevşek sesiz sedasız :)
...

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2008, 11:54:05 »
şu arabaları bir gün sorunsuz üretebileceklermi acaba o günleri görecekmiyiz. :D :D

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2008, 15:27:00 »
Ne yazıkki yeni model çoğu araçta benzer sorunlar bir süre sonra ortaya çıkıyor.Bir arkadaşım 10 gün önce dizel ford fiesta aldı.Konsol malzemesine baktım bakalit gibi sert hatlara sahip koyu gri renge benzeyen bir plastik malzeme hiç yumuşak durmuyor bir süre sonra ondada benzer sorunlar olma ihtimali var şimdiden.
Bizim yeni pololardada var bu durum.
Benim konsol gayet yumuşak hatlara sahip ,bademyağlı konsol parlatıcıyla temizlediğimde siyah yılan derisi gibi gayet yumuşak bir görünüm alıyor ve 10-15 gün gidiyor.
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

« Yanıtla #5 : 28 Ağustos 2008, 10:21:00 »
Aynı sorun bendede var, özellikle İP panelinin olduğu bölge resmen çatırdıyor hatta kasisten geçerken sol kapıda da tıkır tıkır diye çıkan sesler var. ne iş anlamadım :S

« Yanıtla #6 : 31 Ağustos 2008, 19:24:51 »
kardesim bende de var 2006 polo torpitodaki sese alıstım artık :Dama bu parke yollardan giderken kapılar fln tıkırtıo o beni cok rahatsız edio :bekleriz: