Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Hararet Lambasının Yanıp Sönmesi  (Okunma sayısı 5107 defa)

Hararet Lambasının Yanıp Sönmesi
« : 19 Nisan 2012, 21:20:34 »
2007 model polo tdi aracımın hararet lambası soğuk günlerde ilk çalıştırmada yanıyor ve stop edene kadar yanıp sönüyor. Motor ısınınca tekrar çalıştırırsam sönüyor. Servisi telefonla arayıp bildirdim, önemli bir şey değilmotor  soğutma sıvısının bulunduğu kabın içerisindeki müşür arızalanmış dediler. Bu bahsettiği hararet müşürü mü ? Başına böyle bir olay gelen var mı ? Bahsettiği kabın değişmesi gerektiğini söylediler, sadece müşür değişmiyor mu acaba ?

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
Ynt: Hararet Lambasının Yanıp Sönmesi
« Yanıtla #1 : 20 Nisan 2012, 01:54:02 »
Kaba bağlı müşir mantıklı. Bence yanlız değişir. bulunduğun ilde Orjinal parça satan yerlere sor.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı barut

« Yanıtla #2 : 20 Nisan 2012, 08:33:23 »
Soğutma suyu yedek kabında su eksilmesini haber veriyor. Su eklemesi yaptınız mı ? mk3de yedek depoyu değiştirdim 35 lira ama müşür üstünde değil.

« Yanıtla #3 : 20 Nisan 2012, 20:00:14 »
Soğutma suyu kullanmıyorum soğutma özel sıvısı var içinde ve eksiltme yok. Bu müşürle ilgili bir konu, bu aracın hararet müşürü nerde, değiştiren var mı ?

« Yanıtla #4 : 25 Nisan 2012, 15:24:59 »
Biraz su veya antifreeze ekle tekrar yaparsa su ekleme kabının içinde ki müşir değişecek çok pahalı bir şey değil aynısı başıma geldi su ekleyince sustu.