Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Gösterge Paneli Acil Yardım!  (Okunma sayısı 6962 defa)

Gösterge Paneli Acil Yardım!
« : 06 Haziran 2011, 18:32:48 »
Merhaba arkadaşlar, benim 2006 Polo TDI Trendline aracım var. Bugün aniden aşağıdaki resimde belirtilen sarı ışık(işaret) yanıp sönmeye başladı. nedeni nedir, ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler... Ben küçük bir ilde yaşıyorum, sanayiye gidip de kazıklanmak istemiyorum. Bu bakımdan yardımınızı istiyorum...

Ynt: Gösterge Paneli Acil Yardım!
« Yanıtla #1 : 06 Haziran 2011, 20:22:36 »
resim yok arkadaşım

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2011, 22:52:40 »
resim yok ama dizelleri arada yüksek devir sürmek gerekiyor mazot filtresi uyarısı mı öyle birşey çıkıyor komşumda da.biraz yüksek devir sürüyor kurum temizlenince geçiyor
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

« Yanıtla #3 : 07 Haziran 2011, 20:29:11 »
Ya resim yüklüyrum ama bir türlü görünmüyor. Resim yükle seçeneğinden değil mi? Ben yine de tarif edeyim. Sarı dikenli tel gibi 2 yarım halka. Gösterge panelinde yanıyor. Nasıl resim yükleyeceğimi tarif ederseniz yüklemeye çalışırım.

« Yanıtla #4 : 08 Haziran 2011, 23:03:31 »
kızdırma bujisi galiba;
dizel kullanan arkadaşlar yardımcı olursa iyi olur,
ben anlamıyorum dizelden :(

« Yanıtla #5 : 16 Haziran 2011, 11:00:24 »
Arkadaşlar, kızdırma bujisi uyarısıymış söz ettiğim uyarı. Servise getir dediler; ama ben küçük bir ildeyim, burada sanayiye götürmem gerekecek. Tahmini olarak ne kadar masraf çıkar, bilen var mı? Malum, sanayide bazı ustalarn kime ne tutturursu...

« Yanıtla #6 : 17 Haziran 2011, 22:40:06 »
benzinlinin bujisi (bende orijinal vw NHK var, BOSCH da olur o da kaliteli) 30-45 TL arası
ama kızdırma bujisi ne kadardır bilmiyorum,
deniz arkadaşım söktür bujiyi markasına bak aynından bulursan taktır,
bulamazsan araba illa ki çalışır ve yürür durumdadır atla git bartına parçacıdan parçanı al
kafana göre istediğin marka, ver ustaya 5 lira taksın,
ben de ilçede kalıyorum gerçekten sıkıntılı iş,
bazen yakıt almak için bile merkeze gitmek zorunda kalıyoruz,

geçmiş olsun keyifli sürüşler

« Yanıtla #7 : 06 Kasım 2011, 20:06:53 »
tarif ettiğiniz şekli doğru anladıysam fren balatanız bitmiş, yada balata sensörü kablosu kopuk yada bozuk,