Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Fiyat tavsiyesi 2006 model polo goal otomatik vites lpg'li  (Okunma sayısı 6670 defa)

Arkadaşlar 2006 model polo goal otomatik vites ruhsata işli OMVL lpg'li 97000 km de trigeri, tabya fişekleri, fren balatası yeni değiştirilmiş olan (yeni derken triger 90000 de diğerleri iki hafta önce) içinde hiç sigara içilmemiş aracımı satıp yeni polo 2011 1.6 TDI otomatik vites almayı düşünüyorum.

Araba ile ilgili bilgiler:
Arabamızdan memnunduk 18 aydır bizde ama LPG yakın zaman da sıkıntı çıkartmaya başladı. Ustaya götürdüm, ayar değişiklikleri falan yaptı, düzeldi ama bu sefer de egsoz lambası ve EPC lambası yandı, ustaya bir daha götürdüm baktı sorun yok dedi. Bu şekil kullanıyoruz ama gıcık oldum zaten Optimum'a da almadılar kapalı garaja 15 20,artık ne kadar gerekiyorsa üstüne koyup sıfır alacağım. Yakıt tuketimi LPG'li olduğu için çok iyi, koy lpg'yi türkiye turuna çık. biz aldığımızda lpg'liydi.Ruhsata falan işli.
Sol ön çamurlukta bizden önceki sahibinin hatırası bir boya var, bir de benim hatıram marş biel de boya var.Onun dısında boya falan yok.

Arabayı Doğuşa verip üstünü tamamlayıp yeni poloyu alsam zarar eder miyim? Bu gün arkadaşla konuşurken rayiç bedelinden Doğuş'un daha düşük fiyat verdiğini söyledi. Bu haftasonu gidip soracagım ama siz ne dersiniz? Yoksa Sahibinden.com üstünden satsam daha mı iyi olur?

Ynt: Fiyat tavsiyesi 2006 model polo goal otomatik vites lpg'li
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2011, 00:08:40 »
sahıbınden de satmayı dene ama dogusada bı sor kaca alıyolar,bazen satıs hedeflerını tutturmak ıcın musterıyı kacırmamak adına normale yakın fıyat verdıklerı oluyo,

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #2 : 02 Mart 2011, 23:48:28 »
Şu zaman araç satışı için uygun değil, yazın enin bahsettiğin gibi bi aracı boyasız değişensiz ise, ankarada her yeri arasan 22.000e bulamazdın, şimdi biraz zor o fiyata vermen. Polo 1.6Tdi aracına güzel bir alternatif olur ama jetta 1.6 tdi ikinci el çok daha mantıklı olur. Elden satıp öyle bir şey almanı tavsiye ederim
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

« Yanıtla #3 : 03 Nisan 2011, 22:33:15 »
Bugün siparişi verdim 2011 POLO yu bekliyorum. Artık kısmetse gelene kadar elimden arabamı çıkaracağım fakat şunu anladım tüm takaslarda arabayı ucuza kapatmaya çalışıyorlar. Takasta arabama en iyi fiyatı Honda verdi fakat daha sonra tipsiz jazz alacağıma paraya bayılıp Polo da devam kararı aldım.

« Yanıtla #4 : 04 Nisan 2011, 22:45:36 »
hadı hayırlısı ,poloyu kaca saydılar

« Yanıtla #5 : 06 Nisan 2011, 11:19:12 »
Yok vermedim arabayı. Kendim satacağım.