Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: dikiz aynası aparatı  (Okunma sayısı 4749 defa)

dikiz aynası aparatı
« : 11 Mart 2009, 21:12:12 »
arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar.
geçenlerde aracımı parkederken dikiz aynasının altında bulunan sinyal lambasının olduğu cam rengi seyi kırdım. dikiz aynası kapağında bir sorun yok ama altındaki kısım kırıldı. değişmesi için ne yapmak gerekir? komplemi değişecek neden soruorum çünkü arabam uçuk sarı cok zor olucak benim için.aracım 2006 model bu arada. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Ynt: dikiz aynası aparatı
« Yanıtla #1 : 12 Mart 2009, 00:55:39 »
eger aradıgın parçayı bulamazsan stop tamiri yapan yerler var onlarsana mika(şeffaf plastik) ten yapar tabi bu orjinal bişe olmaz digeriyle aynı ayarı tutmaz ama eger bahsettigm şekilde yapılabiliyosa ikisinide aynı şekilde yaptırırsın tabi senin isteginekalmıs sonuçta orjinalligini bozmak isteyip istememk senin kararın benimki bi öneri he bu aradamika dedigim üründe renk seceneginde var yani sarı şeffaf bi malzemenin pek sırıtcagını düşünmüyorum açıkçası sunkuaracında sarıymıs

Ynt: dikiz aynası aparatı
« Yanıtla #2 : 12 Mart 2009, 11:22:03 »
Sorununu yanlış anlamadıysam aşağıdaki konuyu bir oku.. yardımcı olabilir.
http://www.vwtr.net/forum/polo-ve-lupo/ynt-polo-comfortlinein-aynasinin-sinyali-kirildi-t8858.0.html