Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bagaj merkezi açılmıyor??? (2006 polo trendline)  (Okunma sayısı 8085 defa)

Bagaj merkezi açılmıyor??? (2006 polo trendline)
« : 03 Kasım 2009, 17:10:46 »
merhaba herkese:

2006 polo tdi trendline sahibiyim aracımda merkezi kilit mevcut yalnız merkezi kilit bagajı açmıyor araba yı stop edip inip öle açmam gerekiyor bana çok saçma geldi acaba bunun daha kolay bi yolumu var ben bişeyi yanlışmı yapıyorum

Ynt: Bagaj merkezi açılmıyor??? (2006 polo trendline)
« Yanıtla #1 : 03 Kasım 2009, 17:45:54 »
kullanıcıdan kaynaklanan bir hata olduğunu düşünmüyorum 4 kapı + 1 bagaj otomatik açılmalı,

araçta uzaktan kumandalı merkezi kilit var mı ? yoksa anahtarlamı kapıları açıp kapatıyorsunuz...belkide merkezi sistemin beyninde hata vardır...merkezi kilitten dolayı önceden başıma gelmişti tek kapıyı açıp, diğer kapıları kapalı bırakıyordu....

ustasına göstermekte fayda var  ;)
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

« Yanıtla #2 : 03 Kasım 2009, 20:38:00 »
evet anahtardan ben ikinci el aldım sadece yedek anahtarı geldi ama bagajı anahtarla açmak zorunda kalıyorum maalesef

« Yanıtla #3 : 03 Kasım 2009, 23:21:56 »
Bagaj kilidinin pozisyonu eğer dik değilde yatıksa merkezi kilit 4 kapıyı açar bagajı açmaz önce onu kontrol et
eğer yatık pozisyonda suruyorsa kilidin anahtarla bagaj kilidini dik pozisyona getir daha sonra dene merkezi kilit (kumandadan) açacaktır
sonuç alamassan ustasına göster
kolay gelsin
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

« Yanıtla #4 : 04 Kasım 2009, 17:57:46 »
ewt öle miş gerçekten bir an korktum bagaj merkezi kilide dahil değil diye

« Yanıtla #5 : 04 Kasım 2009, 20:28:01 »
güle güle kullan  :tamamdir
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM