Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ARKA SİLECEK YARDIM  (Okunma sayısı 5889 defa)

ARKA SİLECEK YARDIM
« : 21 Nisan 2010, 22:06:47 »
arkadaşlar 2006 polom var arka silecek su fışkırtmıyor.. aracı inceledim ve silecege gidecek suyun arabanın altından sızdıgını gördüm ne yapabilirim yardım edebilirmisiniz..

Ynt: ARKA SİLECEK YARDIM
« Yanıtla #1 : 22 Nisan 2010, 07:36:20 »
sileceğe giden hortum ek yerinden çıkmış o zaman motoru sağlam hortumu takman lazım sen yapabilirsen yap yapamassan usta kolayca yapar kolay gelsin
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2010, 14:40:01 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #2 : 22 Nisan 2010, 23:59:07 »
Aracın altından sızıyorsa muhtemelen arka kaputun menteşe kısmındaki körüğün içinde sıkıntı vardır. Eğer arabanın bagajında ıslaklık varsa bagaj kapağının döşemesi sökerek sorunun ne olduğu görebilirsin.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

« Yanıtla #3 : 23 Nisan 2010, 00:25:57 »
arka koltuğun yan tarafınada bak aracın sol tarafına benim kisi otaraftaymıs ek yeri ve arka koltuk ıskanıyordu

« Yanıtla #4 : 23 Nisan 2010, 14:07:58 »
arkadaşlar arka koltuk ve bagajda hiçbirsey yok... motor tarafında sızıntı.. bugün kanala çekip inceliyecegim...

« Yanıtla #5 : 23 Nisan 2010, 14:44:31 »
motor tarafında derken önde sol çamurluğun içinde kalıyor davlumbazı kaldırman gerekir çamurluğun içinde vidaları var o vidaları döküp bakabilirsin hem bidona hem de motoruna ulaşırsın ama işlem yapmak için az bir alan kalıyor kolay gelsin  öncelikle sileceğe giden su sızıyor demişsin sen çalıştırınca mı sızıyor yoksa sürekli mi sızıyor? sen çalıştırınca sızıyorsa bidonun alttan hortumu da çıkmış olabilir
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2010, 11:07:17 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

« Yanıtla #6 : 23 Nisan 2010, 19:55:46 »
arkadaşlar anceledim.. sızıntı tam olarak sol ön tekere yakın bir yerden araba altından sızıyor... herzaman sızmıyor. sadece arka silecege su sıkmak istediğimde sızıntı oluyor.. galiba biraz parça sökmem gerekecek....

« Yanıtla #7 : 23 Nisan 2010, 19:57:19 »
evet bidonunu alttan hortumu çıkmış olmalı büyük ihtimalle... ne yapabilirimki?

« Yanıtla #8 : 25 Nisan 2010, 10:05:58 »
motor tarafında derken önde sol çamurluğun içinde kalıyor davlumbazı kaldırman gerekir çamurluğun içinde vidaları var o vidaları döküp bakabilirsin hem bidona hem de motoruna ulaşırsın ama işlem yapmak için az bir alan kalıyor kolay gelsin 

SÜRAT FELAKETTİR

« Yanıtla #9 : 04 Eylül 2010, 14:52:37 »
Benim de arka sleceğin kapağı kırıldı nereden bulabiliriz acaba?