Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 9N3 LERDE HANGİ MARKA HANGİ ANTİFİRİZ ..... lütfenn yorumlarınızı bekliyorum  (Okunma sayısı 11436 defa)

arkadaslar merhaba aranıza yenı katıldım yaklasık bı hafta önce 2008 polo 1.4 tdı aracına sahıp oldum.. .) su ana kadar memnunum bı sıkıntı yok ama malumunuz kış gelıyor ve aslına bakarsanız bakımlarını kendım bastan yapıp ıcımın rahat etmesınden yanayımm... ..SIZDEN BILGILERINIZI PAYLASMANIZI ISTEDIGIM KONULAR HANGI MARKA ANTİFİRİZ VE HANGI MODELI.... VEE 1.4 TDI DEMISTIM ARACIM HANGI MOTOR YAĞI....

aracın kaputunu ac hangi yagı koycagın yazıo castrol 10w40 olması lazım

VW Polo kullanım klavuzunda yazan G12plus eflatun renkli antifiriz
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

dakar kardesım g12 bu antıfırızın markasımıdırr benım zaten tereddut ettıgım konu o yoksa o bı antıfırz numarasımıdır...yağ konusunda tavsıyen nedır

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
yetkili servise git pembe renkte olan var ondan al fiyatı ne kdar bilmiyorum yanında bulunacak kadar al bu antfriz olayına niye bu kadar takıldınız akartayık istasyonlarından alın kullanın
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

warya kardesım sana sonsuz saygım warda ebebeynler ıste ayar edıolar adamı... yapcak bısı yok  .) yalan da konsumayı sefmıorum yjsa gıder alıırım koyarım evet gereknı yaptım dıcem neyse konu dagılmasın sonucta hangısı kullanılcaksa onu kullanma taraftarıyız... :D

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
3lt 25tl G12 cinsi renk turuncu-kırmızı gibi birşey. Eğer derece yüksekse 20gibi tahliyeyi hortumla dibine kadar boşalt sonra 1lt ekle boşlu kalırsa boşalttığından üstüne ekle. yaklaşık 30derece olur.

1lt 8-10tl
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

teşşekkurler herhalde g12 dedıgınız marka gıbı bısı bunu sorucam pekı motor yagında tavsıyenız ne....?

kaputu kaldırınca etikette ne yazıyorsa veya servis ne koyuyorsa
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı pdr

benim aracım 2005 polo tdı, 10-40 koyduruyorum,memnunum bir de 2 seferde bir yağ filtresini değiştirmeye çalışıyorum. filtre önemli

Doğuş Castrol ile anlaşmalı olduğundan bütün kaputların altında VW Castrol yağlarını önerir yazar,sanki VW fabrikasında bir tercüman var Türkçe sticker yapıştırıyor gibi VW öneriyor diyolar ya deli oluyorum  :D Kendi görüşüm aracımda Mobil'den başka yağ kullanmam,şu an düyanın en iyi üreticisi Mobil. Dizel araçlarda kaça kaç yağ kullanıldığındn emin değilim ama Mobil'in kitapçıklarında aracınız için önerilen yağ ın hangisi olduğu mutlaka belirtilmiştir.
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2011, 16:11:57 Gönderen: freegane »

senin aracın için şöyle bir öneri var:

http://ew5.earlweb.com/recommendations.php?site=93&keywords=polo+1.4+tdi&vehicle=8822

diğer aracında kullanmaları gereken yağı merak eden arkadaşlar varsa:

http://ew5.earlweb.com/search.php?site=93

eyw guzel kardesımde orda polo 2001 den sonra sını solemıyor genede emegıne saglıkk..... O ZAMAN SOLE DUSUNUORUMM YAĞ OLARAKA CASTROL KULLANCAM  YDA SHELL FAKAT KAC NUMARASI ONU BILMIORUM .... ANTIRFIRIZ olarakta artık G12 dıcezz ......