Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: arkadaşlar acil yardım istiyorum özellikle izmirli dostlar  (Okunma sayısı 3113 defa)

merhaba arkadaşlar, 2006 polom var sorunum şu
bugün eve dönerken ben sola dönerken bir hatalı şekilde motorsiklet yandan çarptı ve şağ ön kapıda derin çizik ve göçük oluştu eleman şuçunu kabul ediyor sigortası yok kaskosu yok hasarı kendisinin karşılayacağını söylüyor kendi tanıdığı ustası olduğunu yaptıracağını söyledi fakat çizik derin ve sorunu en iyi nasıl hallederim düşünemiyorum  sinirim de hopladı  serviste yaptırmanın daha iyi olacağını düşünüyorum  yardımlarınızı bekliyorum adamla yarın buluşup baktıracağını

Ynt: arkadaşlar acil yardım istiyorum özellikle izmirli dostlar
« Yanıtla #1 : 27 Temmuz 2010, 13:33:09 »
ben şöyle bir şey söyleyeyim, siz düşünün nerede yaptıracağınızı, servisteki boyacı gerçekten çok iyi iş yapan bir boyacı olsa serviste durmaz kendi dükkanını açardı. Yetkili servis bir çok konuda iyidir ancak boya işini, kendi adıma konuşmak gerekirse, serviste asla yaptırmam, adam gibi boyacı araştırırım sanayide yaptırırım. Ankara'da olsanız size 3-4 farklı boyacı önerebilirdim, yetkili serviste boyatmaya neden karşı olduğumu da bir kaç tane yetkili serviste boyanmış araç göstererek size anlatırdım.

« Yanıtla #2 : 27 Temmuz 2010, 16:16:42 »
ben şöyle bir şey söyleyeyim, siz düşünün nerede yaptıracağınızı, servisteki boyacı gerçekten çok iyi iş yapan bir boyacı olsa serviste durmaz kendi dükkanını açardı. Yetkili servis bir çok konuda iyidir ancak boya işini, kendi adıma konuşmak gerekirse, serviste asla yaptırmam, adam gibi boyacı araştırırım sanayide yaptırırım. Ankara'da olsanız size 3-4 farklı boyacı önerebilirdim, yetkili serviste boyatmaya neden karşı olduğumu da bir kaç tane yetkili serviste boyanmış araç göstererek size anlatırdım.
.... :tamamdir.

« Yanıtla #3 : 28 Temmuz 2010, 14:29:00 »
bence de servise gitme sanayide işi iyi bilen birini bul senin tanıdığın yoksa çevrendeki kişilere sor mutlaka bulursun geçmiş olsun  :tamamdir

« Yanıtla #4 : 07 Ağustos 2010, 17:09:53 »
çok saolun arkadaşlar hallettim çok şükür eskisi gibi oldu