Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2007 tredline benzinli  (Okunma sayısı 11012 defa)

Çevrimdışı toronoga

Otomobil
    polo 2007 tredline
  • Volkswagen Türkiye
2007 tredline benzinli
« : 23 Nisan 2015, 19:10:48 »
merhaba aranıza yeni katıldım arabanın yabancısı olduğum için bazı konularda yardımlarınıza ihtiyacım var.Arabanın kapılarını açınca,el frenini çekince ,arka cam rezitans düğmesine basınca gösterge panelinde ikaz lambası yanmıyor bu modellerde bu özellik yokmudur ? arabanın bagaj kapağını açınca ikaz lambası yanıyor yardımlarınız için tesekkürler.

Çevrimdışı shaq

Otomobil
    Volkswagen Polo 2005 1.4 80 Hp
Ynt: 2007 tredline benzinli
« Yanıtla #1 : 05 Ocak 2016, 15:12:32 »
Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz. Benim aracım 2005 model el freni çekili olduğu zaman gösterge panelinde klasik el freni uyarısı yanıyor ve bu şekilde hareket edildiği zaman uyarı veriyor. Cam rezistansı uyarısı ve kapı açık uyarısı bende de mevcut değil ayrıca bagaj tam kapanmasa bile gösterge panelinde bagaj açık uyarısı beliriyor. İyi forumlar...

Ynt: 2007 tredline benzinli
« Yanıtla #2 : 13 Ocak 2016, 18:22:03 »
Benim 2006 trendine aracımdada rezidans uyarısı yoktu ama belli bir süre sonra otomatik kapanıyordu kapı açıkken tavan lamba sı yanıyordu bagaj uyarısı vardı arka koltuk yatıkken uyarı veriyordu kalorifer acıkken geriye takınca iç havayı açıyordu silecek açıkken geriye takınca arka silecek çalışıyordu el freni uyarısı vardı çekili iken hareket edince uyarı veriyordu motor suyu azalınca hararet işigi ile ikaz veriyordu