Gönderen Konu: 2006 otomatik polo anahtar ve kaset calar  (Okunma sayısı 4343 defa)

Çevrimdışı lukamin

•  
    • Profili Görüntüle
2006 otomatik polo anahtar ve kaset calar
« : 10 Kasım 2011, 13:43:22 »
Selamlar arkadaslar

Ben de 2006 model otomatik bir polo alarak araniza katildim.
Sormak istedigim birkac konu var, yardimci olursaniz sevinirim.

1. Aracin kumandali anahtari yok, sadece yedek anahtari var ancak merkezi kilit mevcut aracta. Bir oto anahtarcida sadece kumandali anahtar yaptirip, mevcut anahtari da yedek olarak kullanmaya devam edebilir miyim? Asagi yukari maaliyeti ne olur ?

2. Aractas kaset calar var ancak kodu yok. Deneme yanilma yontemiyle kodu bulmak mantikli mi? Ucuz yollu bu kodu baska nasil elde edebilirim ?
Ayrica bu kaset calar yerine daha modern MP3 calan bir alet koymayi dusunuyorum, tavsiyelerinizi alabilirim.

3. Internette portekizce bir kullanim kilavuzu buldum ancak maalesef portekizcem yok :) Elinde turkce ya da ingilizce kilavuz olup paylasmak isteyen var midir ?

Yardimlariniz icin simdidden cok tesekkurler...

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
Ynt: 2006 otomatik polo anahtar ve kaset calar
« Yanıtla #1 : 11 Kasım 2011, 16:40:24 »
dışardan anahtar yaptırabilirsin. aynısı olur. kumandasız  70, kumandalı sustalı 150 tl civarında.
kasetçalar ile uğraşma git normal teyp al. sony ya da pionner.
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı Frequency

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #2 : 03 Şubat 2012, 14:42:12 »
Aracınızı 30-40 tl ye kumandalı hale getirebilirsiniz, katlanabilir anahtarlı olanı bile var.
Kasetçalar kodunu servisten ya da bu işi yapan oto sesçilerinden alabilirsiniz, 30-40 tl kadar da onlar alırlar.
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Şubat 2012, 14:46:37 »
ben sustalı uzaktan kumandalı anahtarı aslı ve yedeğiyle beraber 70 tlye yaptırdım pioneer dh 2950 mp bana bedavaya geldi ancak onunda fiyatı 200 tl tavsiye ederim kaset çalarla uğraşma ses kalitesi cdye nazaran bozuk olur kulağını tırmalar müzik dinlemekten zevk alamazsın

Çevrimdışı Frequency

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #4 : 27 Şubat 2012, 16:42:26 »
Hiçbir marka ''SES'' konusunda VW nin fabrikasyon cihazları gibi kalite ses veremez, 4-5 marka ve model cihaz denedim, orjinale geri döndüm.
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)