Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2 konu hakkında yardım  (Okunma sayısı 3262 defa)

2 konu hakkında yardım
« : 13 Şubat 2012, 13:23:13 »
arkadaşlar 2005 polo aracımın tavanını silecem malzeme alıp ama diğer arabalara göre vw tavanı farklı gibi böyle noktalı noktalı silerken dikkat etmem gereken birşey varmı?  

İkincisi, sol stop farım su alıyo tam sinyalin orası   :( daha önce başına gelen arkadaşım varmı ne yapmam gerekiyo :S macun falan çekilecekmiş dediler ? bilgi sahibi olan varsa ya da başına böyle bi olay gelen yardımcı olursa sevinirim..
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2012, 13:29:07 Gönderen: admn16 »

Ynt: 2 konu hakkında yardım
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2012, 14:05:37 »
tavanı hiç denemediysen kendin silme, sarkar. bilen birine yaptır.

sol stopu bagajın oradan açabilirsin. delikli  bir kapağı vardır. su alan yerine bak. silikon çekebilirsin.
Araba binmek içindir..

« Yanıtla #2 : 14 Şubat 2012, 02:09:44 »
saolasın ama bişey soracam bu sarkma muabbetini bende duydum fakat bi arkadaş clio'sunun tavanını sildi araç içi temizleme ilacıyla yani o şekilde markalı yani pahalı bi ilaçla silince bişey olmaz dediler ama o yüzden tereddütteyim :S

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #3 : 27 Şubat 2012, 16:32:06 »
Sonuçta tavana yapıştırılmış bir tekstil ürünü olduğundan sarkma olasılığı hep vardır, fazla ıslatmadan, kalite bir kimyasalla narince silinirse belki birşey olmaz.
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #4 : 14 Nisan 2012, 23:09:29 »
1- tavan için alaman malı Sonax kumaş temizleyici var. Camsil gibi etkili ama çok ıslatma.
2- İçeriden 1vida ile çok basitçe sökülüyor kızaklı gibi dışarı çekince çıkıyor.Kuru iken cam etrafını iyice silikonla düzeliyor.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di