Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yedek Parça  (Okunma sayısı 7814 defa)

Yedek Parça
« : 13 Ocak 2010, 18:18:34 »
selam arkadaşlar..
1 adet alternatör kayışı gergi bilyası
1 adet egzantirik kayışı
salıncak burc takımı ( 2 adet kücük 2 adet büyük burc)
hava,yag,polen filtresı
1 adet sol aks kafası
2 adet bagaj kaput amortisörü

bunların internetteki satış fiyatı 370 lira...sanayide parcacının verdiği fiyatsa ( 1 tanede devir daim pompası olmak üzere) 560 lira..sizce internetten alınan yedek parcalar ne kadar orjinal.yada almaya değermi.alan kullanan arkadaşlar varsa yorumlarınızı beklıyorum...ayrıca sanayideki fiyat peşin,internetten taksıtle alabılıyoruz...ilginize alakanıza şimdiden teşekkurler....
KURT SUSTU SUSALI,MEMLEKETİ ÇAKAL BASTI..!!

Ynt: Yedek Parça
« Yanıtla #1 : 13 Ocak 2010, 18:45:37 »
Serviste ne kadar dediler?Bazen pahalıya geliyor sanayide yaptırınca.Aracınız dizel olunxa daha da hassas davranmak gerekiyor.

« Yanıtla #2 : 13 Ocak 2010, 22:37:51 »
Serviste ne kadar dediler?Bazen pahalıya geliyor sanayide yaptırınca.Aracınız dizel olunxa daha da hassas davranmak gerekiyor.
servise gitmedim gitmemde.fiyat aldıgım yer sanayide bir parcacı.karşılaştırma yaptıgım yerse WWW.PARCATRENİ.COM. isimli site...

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #3 : 13 Ocak 2010, 23:25:17 »
salıncak burcuna orjinal bulunmuyor diye biliyorum. Yan sanayide çabuk patlar. Muhtemelen Golf 5ink aynı büyüklüktedir parçacıdan ikiini alıp karşılaştır orj. yoksa "türk malı" al. Milliyetçilik değil tecrübedir türkmalı demem, plastik kalıpta iyiyiz
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

« Yanıtla #4 : 14 Ocak 2010, 00:24:12 »
servise gitmedim gitmemde.fiyat aldıgım yer sanayide bir parcacı.karşılaştırma yaptıgım yerse WWW.PARCATRENİ.COM. isimli site...
Servisle ilgili bir problem mi yaşadınız?

« Yanıtla #5 : 14 Ocak 2010, 00:34:41 »
görmeden parça almamanızı tavsiye ederim fiyat uygun gelebilir ama gelen malzemeler dandik çıkarsa ki bu fiyata orijinal olamaz; paranızı çöpe atmış olursunuz ayrıca yedek parçacılar da kredi kartına taksit yapıyor.
Das auto.

« Yanıtla #6 : 14 Ocak 2010, 00:41:39 »
Volkswagenler orjinal olmayan parçalara karşı direk antikor üretiyor sanki. :)

« Yanıtla #7 : 14 Ocak 2010, 09:02:41 »
Volkswagenler orjinal olmayan parçalara karşı direk antikor üretiyor sanki. :)
Dandik oluyor ama hakikaten..Eline bir orijinal bir de yan sanayi parça al dışarıdan bile belli oluyor fark.
Das auto.

« Yanıtla #8 : 14 Ocak 2010, 14:15:36 »
Dandik oluyor ama hakikaten..Eline bir orijinal bir de yan sanayi parça al dışarıdan bile belli oluyor fark.
görmeden parça almamanızı tavsiye ederim fiyat uygun gelebilir ama gelen malzemeler dandik çıkarsa ki bu fiyata orijinal olamaz; paranızı çöpe atmış olursunuz ayrıca yedek parçacılar da kredi kartına taksit yapıyor.
servisteki fiyatların nasıl oldugunu bılıyosunuz...yaklaşmak mümkün değil.ondan dolayı dışarda iyi bır ustaya yaptırmak daha iyi diye düşünüyorum........gercektende volkswagen yan sanayi parcaya karşı antikor üretıyor.salıncak burcunu yazın değiştirdim aynı tarafın burcu yine gitti...

« Yanıtla #9 : 14 Ocak 2010, 19:38:49 »
serviste mekanik parçalarda bu ara %20 indirim var orada taktırırsan bence gidip servistende fiyat al derim ;)

« Yanıtla #10 : 14 Ocak 2010, 22:30:31 »
Bence keşiften zarar çıkmaz.2 yıl garanti de cabası.Değiştireceğiniz parçaların kalitesi iyi olmalı.En basit örneği vereyim.Hiçbir hava filtresi orjinal hava filtresi kadar kaliteli olmuyor.Ben de bakımı dışarıda yaptırırım ama filtreleri mutlaka orjinal alıyorum.Ayrıca işçilik serviste ucuza geliyorsa servis en mantıklısı

« Yanıtla #11 : 21 Ocak 2010, 13:31:24 »
BEN TRİGER STİNİ İSTANBUL AKSARAYDAN ALDIM,POLONUN TÜM ORJİNAL PARÇALARINI BULMAK MÜMKÜN