Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: vw polo 2002 (yuvarlak far) yağı ışığı yanıp sönüyor (sebebi bulunamıyor)  (Okunma sayısı 8471 defa)

arkadaşlar merhaba 10 gün önce vw polo 2002 yuvarlak farlı comfortline aldım 132000 de aracı alırken ekspertiz raporu aldım sorun yoktu ufak tefek lokal boyalar harici neyse konuya geçeyim aracla daha henüz 200 km yapmamıştımki yağı olduğu halde yağı şığı yanıp sönmeye başladı 1 km gidiyom yanıyor  sinyal veriyor 1 km sonra sönüyor falan bu şekildeydi ben aracı sanayi ye götürdüm bişeyler yaptılar (masraf 300 tl) akşam aracın olduğunu söylediler gittim araçla daha 50 km falan yapmadan araç yeniden yağı ışığını yakmaya başladı bu sefer aracı başka ustaya götürdüm oda müşürden flan olabilir dedi şuan için problemim çözülemedi sebebi neden olabilir acaba yardmcı olacak arakadaşlara çok teşküür ederim.

sız gene 300 lıra harcamıssınız. bız bı kac katını harcadıkda duzeltemedıler hala serefsızler. sızın aracta ne sekılde bılmıyorum . bızımkı 1000 devırın altına dusunce yag yakıyor. yag kalınlastıgı ıcın dedı babam. ama hareket edınce sorun yok. sızınkı ne sekılde. arada bır mı yanıyor
ok men 8) let s go   :halazn:

ya benim araç dediğim gibi 2 km gidiyorum mesela yanmaya başlıyor sinyal veriyo göstergedeki yağ ışığı yanıp sönüyor sonra aracı stop ettiriyom yeniden çalıştırıyom aracı yağ ışığı yanmıyor 3 km sonra yeniden yanıp sönmeye başlıyor bu şekilde oluyor usta usta gezdirdim resmen aracı ama sorun bulunamıyor

ıstanbuldamısın

tekirdağ dayım

bu taraflarda olsan bırısıne yonlendırebılırdım senı. sıtede konuyla bılgılı olanlar mutlaka vardır . yardımcı olucaklardır sana.

bende anlayan arkadaşlardan yardım bekliyorum zaten

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
yag pompasını kontrol ettiler mi ?
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

son çare yağ pompasını değiştirmek olacakmış öyle dediler

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
ihmal etmeyin yag pompasını yoksa motor gider elden,

bir şey sorucam 300 tl ye ne işcilik yaptılar size merak ettim nasıl bir ustaymıs bu ?

Yunus EMRE

valla nizam arkadaşım 110 tl bi parça değiştirdiler ama adını (akşama eve gittiyen kağıda yazmıştım ordan bakıp söyleyebilirim)  unuttum 70 tl motor yağı değişimi 30 tl şanzuman yazmışlar kağıda 120 tl işçilik dediler ben 300 verdim :D

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
hayret aksam yaz bakalım ne yapmıslar

Yunus EMRE

tamam akşama eve gittimi yazıcam kağıda yazmıştım çünkü ismini ben