Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: vw polo 2002 ( 9n) araç gösterge ekranı ışıkları gidip geliyor  (Okunma sayısı 8259 defa)

arkadaşlar aracı yeni aldımda 2002 vw polo 1.4 trendline modeli aracı kullandıkça sorunları ortaya çıkmaya başladı tabi aracı farlarını gece açtığımda aracın gösterge ekranı mavi fosforlu ışıklar gidip gelmeye başladı fakat 1 saniyeden bile az bir süre gidio gösterge ışıkları sonra yeniden yanıyo yani göz kırpar gibi aynı-- aracı aldığım arkadaş aracın ilk sahibiymiş bilir diye ona sordum bu soruyu ben aracı sıfır aldığımdan beri aynı şekilde bu araç dedi problem çıkartmıyor sen öyle kullan dedi tabi ben inanmadım bu cevaba ve aracı oto elektrikçisine gösterdim oto elektrikçisi araçta bazı devrelerde şase olabilir uğraşmam lazım dedi ben de sonra baktırırım dedim sizce bu önemli bi problemmidir başka  polo larda da aynı hata warmıdır diye merak ettim anlayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum saygılar...
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2010, 12:11:09 Gönderen: nizam »

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
yuvarlak far derken 9n oluyor aracınız polo 9n oluyor ayar yerinde temassızlık vardır, onu kontrol ettirin her sökücem diyen ustayada arabayı bırakmayın
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2010, 12:20:19 Gönderen: nizam »
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

ayar yerinde temassızlık  vardır derken anlayamadım dediğinizi tam olarak
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2010, 12:20:33 Gönderen: nizam »

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
ayar yeri demek istedim kusura bakma, gösterge ısıklarını renk tonun ayarlayan dügme farları açtıgın dügmenin sırasında sağa dogru bak görürsün

Yunus EMRE

farlarımı açtığım düğmenin yanında sağa doğru bi düğme varmı gerçekten hatırlamıyorum akşama bakabilirim ancak eve gittiyen fakat yardımınız için teşekkürler çevirmeli bi düğme galiba dediğiniz dime

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
farlarımı açtığım düğmenin yanında sağa doğru bi düğme varmı gerçekten hatırlamıyorum akşama bakabilirim ancak eve gittiyen fakat yardımınız için teşekkürler çevirmeli bi düğme galiba dediğiniz dime

çevriliyor evet ama asagı yukarı ses dügmesi gibi görürsü üstünde numara olan far ayarı yapar onun yanında ki ısık seviyesini ayarlar

Yunus EMRE