Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: sorunvar yardım beklıyorum  (Okunma sayısı 11727 defa)

sorunvar yardım beklıyorum
« : 21 Şubat 2010, 01:32:06 »
slm arkadaslar.aracımın emnıyet kemerlerının oldugu cıtaların doseme kısımları sureklı yerınden cıkıyo.ısın garıbı o kadar ınceledım ne bı tırnak gordum neden tutacak bırsey.volkswagene yakısmayacak bır hata sanırırm.cunku servıs bıle bı care bulamadı ıstersenız yapıstıralım dedıler ben kalsın dedım.acaba sızın araclarınızdada bu sorun varmı?

Ynt: sorunvar yardım beklıyorum
« Yanıtla #1 : 23 Şubat 2010, 19:10:27 »
sıcak suya sokun yumuşasın daha sonra soğumadan sıkıştır herhangi bir şeyle o şekilde soğusun bir nevi ısıt tekrar şekil ver yani öyle takmayı deneyin sanayide sökerken fark ettim bende iki kapının ortasındaki direk
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

« Yanıtla #2 : 23 Şubat 2010, 19:18:13 »
bendede bir kapıda var bu olay,ama cok belli olmuyor. birde o çıtanın altında bir duğme var neyi çalıştırıyor?

« Yanıtla #3 : 23 Şubat 2010, 19:19:50 »
emniyet kemerinin aşağı yukarı oynatan düğme o
SÜRAT FELAKETTİR

« Yanıtla #4 : 23 Şubat 2010, 19:23:21 »
anladım tşk ederim..

« Yanıtla #5 : 23 Şubat 2010, 19:27:18 »
slm arkadaslar.aracımın emnıyet kemerlerının oldugu cıtaların doseme kısımları sureklı yerınden cıkıyo.ısın garıbı o kadar ınceledım ne bı tırnak gordum neden tutacak bırsey.volkswagene yakısmayacak bır hata sanırırm.cunku servıs bıle bı care bulamadı ıstersenız yapıstıralım dedıler ben kalsın dedım.acaba sızın araclarınızdada bu sorun varmı?
Ben garantideyken 2 sefer değiştirdim sol gri kaplamayı.Tamamen aynı sorunumuz.  Bende sağ tarafta var şimdi.  Garantide değişirken adamlara diyorum alt kaplamada sorun vardır diye anlamadılar bir türlü : @
Ayrıca o düğme alarm düğmesi değil mi??

« Yanıtla #6 : 23 Şubat 2010, 22:56:57 »
servise goturdum kronık arıza dedı.ses yapmasa sorun yokda ses yapıyo.

« Yanıtla #7 : 24 Şubat 2010, 00:02:45 »
emniyet kemerinin tokasının o kaplamanın altına denk gelen biraz büyükçe yuvarlak bir düğme benim bahsettiğim
SÜRAT FELAKETTİR

« Yanıtla #8 : 24 Şubat 2010, 11:53:17 »
benim dediğim düğme o şofor tarafındaki emniyet kemerinin bulunduğu çıtanın tabana en yakın bölgesinde yuvarlak olamyan ustune kucuk araba resmi olan bir düğme,bilen varsa yazabilir mi? kitapçıktada yoktu sanki..

« Yanıtla #9 : 24 Şubat 2010, 20:32:11 »
Polotik o bizimkilerde var. Alarm düğmesi mi diye sorduğumda onu kastetmiştim. O iç mekan denetlemesini devreye sokup çıkarmak içindir.  Ama ona konfor modülü diyen de var.

« Yanıtla #10 : 24 Şubat 2010, 22:18:39 »
küçücük kırmızı araba simgesi var üstünde onun kapı açıkken ışığı yanıyor mu? en altta kalıyor koltuktan kolay kolay belli olmuyor ;D
SÜRAT FELAKETTİR

« Yanıtla #11 : 25 Şubat 2010, 09:17:20 »
onun ışığı yanar. Senin araba trendline mi maverick?

« Yanıtla #12 : 25 Şubat 2010, 10:16:28 »
evet iç denetim içindir düğmeye basılı tuttuğunuzda düğmenin kırmızı olan ışığı sarı yanmaya başlar ve iç denetim iptal olur bunun genellikle içerde haraket eden bir şey insan veya hayvan vb. şeyleri bırakıp kapıları kilitlediğiniz zaman araba acayip bir ses yapıyor alarm gibi aracın içinde sensörü var dikiz aynasının üstünde ışığın yanındaki ızgaralarda hırsızlık için yapılmış ben bilmiyerek bi ara arkadaşım içindeyken kitledim ve araba düt düt diye ötmeye başladı ama şöför koltuğunun solundaki düğmeye birkaç saniye basılı tutunca ışığı değişiyor ve kitleyince ötmüyor benimki comfortline diğerlerinde varmı bilimiyorum.

« Son Düzenleme: 26 Şubat 2010, 09:40:41 Gönderen: yılmadan »

« Yanıtla #13 : 25 Şubat 2010, 10:48:14 »
Süper açıkladın :)   Bu özellik trendline ve comfortline da var.
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2010, 10:48:36 Gönderen: polo38 »