Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polomun bagajı anahtarsız açılmıyor yardım  (Okunma sayısı 5931 defa)

Polomun bagajı anahtarsız açılmıyor yardım
« : 06 Haziran 2010, 20:14:28 »
arkadaşlar merhabalar 2004 polom var.kapıları açtıgım zaman bagajında kilidi açılmıyor anahtarın girdiği yeri dik konumda tut dediler yaptım ama genede anahtarsız açılmıyor ne yapabilirm
                                                            Almanlar BMW'yi Mercedes'i Satmak İçin Volkswagen'i Binmek İçin Üretirlermiş...

Ynt: Polomun bagajı anahtarsız açılmıyor yardım
« Yanıtla #1 : 06 Haziran 2010, 20:24:12 »
VAG-COM, VAS 50xx programları ile motor kontrol ünitenize aracınızın fabrika çıkış kodunu yeniden yükletirseniz çalışması muhtemel...Ya da elektrik gelmiyor olabilir...İşi bilen VW yetkili/özel servis elektrikçisine gitmeniz gerekli...
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2010, 20:33:25 »
Elektirik geliyor.tık tık die ses geliyor motorundan ama açılmıyor.bi servise gidicem artık durum öyle gözüktü teşekkürler

« Yanıtla #3 : 06 Haziran 2010, 22:57:39 »
 bence servise gitmeden önce iyi bir elektrikçiye git , motorla alakalı olabilir , bi açıp baksın , bnce onla alakalıdır

« Yanıtla #4 : 07 Haziran 2010, 18:02:56 »
tamam dostum öyle yaparım banada öyle geliyor

« Yanıtla #5 : 07 Haziran 2010, 19:49:36 »
istersen iyi bi elektrikçi tavsiye edebilirim ?? işçilik olarak da uygun

« Yanıtla #6 : 07 Haziran 2010, 23:16:39 »
izmirde varsa iyi bir elektrikçi tanıdığın söylersen sevinirim tabi çok makbule geçer

« Yanıtla #7 : 08 Haziran 2010, 00:25:12 »
eğer bucaya yakınsan ibrahim abi var , "say oto elektrik " 652/4 sokak no 2/Ö ,  iş tel 2532672 cep 05354361012 , bu adam hem işinin ehli , hemde az para alır , ama sen yine de sor soruınu çözdükten sonra , kaça olur diye  ;) yerde bu yeşildereden karabağlara doğru gidiyosun , orjaneri geçtin , burda alışveriş merkezini geçtin , ilerde en son bucaya giriş var , ordan giriyosun , o yolu düz takip et , kavşak gelecek önüne , sağdan devam et , hurdalığı geçiyosun yol sola dönünce sola baktığında görürsün , bulamazsan bn sna özelden teli msj atarım , arasın

« Yanıtla #8 : 08 Haziran 2010, 21:23:12 »
tamam dostum anladım yerleri yakınım ve biliyorum zaten en yakın zamanda gidicem.ilgine teşekkür ederim saol

« Yanıtla #9 : 08 Haziran 2010, 22:56:11 »
birşey değil üstad , inş hallolur

« Yanıtla #10 : 09 Haziran 2010, 00:23:26 »
inşallah kardeş.