Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: polo climatronic  (Okunma sayısı 4847 defa)

polo climatronic
« : 25 Ocak 2010, 18:24:10 »
Arkadaşlar klima iyice sapıttı bazen çok üflüyor bazen yeni açıyorum hiç üflemiyor.Yazın araba alev alev yanıyor üflemiyor , bazen gereksiz yere kükrüyor.Kışın da araba  buz gibi ama efendinin gönlü olup da çalışması epey zaman alıyor.Bu aracı sıfır almıştık.Bu sorun 3 sene sonra başladı daha da devam ediyor.Bu kronik bir sorun mu?Vw lere fabrikadan çıkarken kompresör yağı az konuyormuş herhalde.Bunun için hata duyurusu var mı duyduğunuz?Tabi servis hemen değişim yapalım diyor.İçindeki hangi parçalar bozulabilir?Lütfen yardımcı olun bu klima canımı sıkıyor.fottoman nickli arkadaş  da golf V ile ilgili klima sıkıntısını dile getirmiş.http://www.vwtr.net/forum/golf-v/klima-rezaleti-t2050.0.html
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2010, 18:37:39 Gönderen: polo38 »

Ynt: polo climatronic
« Yanıtla #1 : 05 Şubat 2010, 00:00:44 »
meraba kardesım nasılsın  bende butun yaz mal gıbı sogutmuo sogutmuo bu klıma dıodum eylulde bakıma göturdum polen fıltresı degıstırdıler suan süper sesı bıle degıstı fazla klıma kullanmıyorsan klıma gazına baktır polen fıltresı 35 tl klıma gazınıda 50 lıraya dolduruolar bıde senın su arabadakı kenwood cd calrın modelını bana mesaj olarak atarsan sewınırım karar werdım onu alıcam :)
polo 6R 2011-34yz087 yeşilköy