Gönderen Konu: polo 9n stop  (Okunma sayısı 18302 defa)

Çevrimdışı exi.

• Profili Görüntüle
Ynt: polo 9n stop
« Yanıtla #14 : 23 Kasım 2009, 00:04:13 »
polo38 ben araştırdım senin bu isteğini orjinali gibi tam tabiriyle "cuk" diye oturuyormuş 9n3 lerin stopları :D hemde delme vs. olmadan o yüzden rahat rahat yapablirsin istediğini.
ι ℓσνє му ¢αя

Çevrimdışı polo38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 23 Kasım 2009, 00:07:33 »
Kardeşim Allah senden bin kere razı olsun;) Tam da bu kadar net cevap almışken bu işe dalmamam için bir sebep kalmadı.:1 tane soket aparatını da bulduğum an başlıycam.Onu nerden bulurum?

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Kasım 2009, 00:19:33 »
Hella nın 9n ler için ledli stopları var 9n3 stobu tarzında.Onlarada bakabilirsiniz, ayrıca 9n3 stobu sorunsuz uyar, soketlerde aynıdır fakat bağlantıların yeri değişiktir.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı polo38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 23 Kasım 2009, 00:24:44 »
O zaman kendim de yapabilirim herhalde.Peki kablo yerlerinin sıralaması ne olacak?Başka stop çeşidi düşünmüyorum.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 23 Kasım 2009, 00:27:34 »
Sıralamayı deneme yanılma yöntemiyle kabloların yerini değiştirerek yapabilirsin en basitince.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı exi.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 23 Kasım 2009, 02:14:32 »
polo38 buda son sorduğun sorunun cevabı olur belki enazından yardımı olur sonuçta her modelde sistemi değiştiriyo olamaz vw heralde. bu linke bakarak neyi nereye bağlıcanı görebilirsin. hadi hayırlı olsun şimdiden.

http://www.vwtr.net/forum/empty-t6559.0.html
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2009, 02:17:11 Gönderen: exi. »
ι ℓσνє му ¢αя

Çevrimdışı bahadır

• KONTROLSÜZ GÜÇ GÜÇ DEĞİLDİR
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 23 Kasım 2009, 20:15:23 »
arkadaşım  aklında hiç soru işereti  kalmsın ben kenim adım taktım cuk diye oturuyor.deneme yanılma yoluy la soketlerın karsılıgını buldum gayet hoş oldu yapamam dersen ıyı bır elektırıkçı ısını görür.benım avatar resmıde anlasılıyormu bılmem

Çevrimdışı polo38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 23 Kasım 2009, 20:43:11 »
arkadaşım  aklında hiç soru işereti  kalmsın ben kenim adım taktım cuk diye oturuyor.deneme yanılma yoluy la soketlerın karsılıgını buldum gayet hoş oldu yapamam dersen ıyı bır elektırıkçı ısını görür.benım avatar resmıde anlasılıyormu bılmem
Abi dikkatim halt safhadadır.Elbette çok net anlaşılıyor.:D.Elektrik için kablo sıralarını söylersen süper olacak.

Çevrimdışı vw6n

• Moderator
  • vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #22 : 30 Kasım 2009, 21:51:01 »
Sen stopları aldığında soket yerinde numaralar ve kodlar var birde arabanın üzerindeki soketlerde numaralar ve kodlar var onları karşılaştırıp kabloların yerlerini bulabilirsin.

Çevrimdışı polo38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 30 Kasım 2009, 23:38:46 »
Sen stopları aldığında soket yerinde numaralar ve kodlar var birde arabanın üzerindeki soketlerde numaralar ve kodlar var onları karşılaştırıp kabloların yerlerini bulabilirsin.
Stoplarda da mı yazıyor kablo numaraları?Bu iyi oldu.Peki eskiden yeni kablo düzenine çevirici bir soket aparatı var mı bildiğiniz?Kısmetse bu hafta alıp yapıyorum.

Çevrimdışı vw6n

• Moderator
  • vw6n
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 02 Aralık 2009, 00:24:03 »
Öylebir aparat yok bildiğim kadarıyla.

Çevrimdışı polo38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 05 Aralık 2009, 00:16:16 »
Başınızı çok ağrıttım kusura bakmayın.Yarın alıyorum stopları.Montaj resimlerini foruma koyacağım.Ama aklıma biirşey takıldı.Stobun arkasındaki plastik yuva( lambaların duylarının bulunduğu yer) onlar da stopla beraber satılıyor mu?Yoksa onlar ayrı mı satılıyor?
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2009, 00:22:41 Gönderen: polo38 »

Çevrimdışı polo38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 05 Aralık 2009, 21:38:40 »
ARkadaşlar stopları aldım.Komple satılıyormuş.Birebir uyuyor yerine ama soket yerlerini değiştiremedim.Daha doğrusu kabloları soketten ayıramadığım için olmadı.Bilenler varsa lütfen yardım etsin.

Çevrimdışı vw6n

• Moderator
  • vw6n
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 06 Aralık 2009, 00:02:41 »
Soket duya mı olmuyor?soket duya oluyor ama kablolarımı soketten çıkaramadın?zaten bende çıkaramamıştım :saskin: kabloları soketin üzerinden kes yani yerlerini öyle değiştireceksin sonra güzelce bantla.
eski sopların duylarını ve yenilerinin duylarını karşılaştır üzerlerinde numaralar ve kodlar var onagöre bakarak daha kolay bağlarsın. kolaygelsin.