Gönderen Konu: Polo 9n hangi angel eye far  (Okunma sayısı 4800 defa)

Çevrimdışı kartal2339

• Profili Görüntüle
Polo 9n hangi angel eye far
« : 12 Kasım 2009, 11:19:32 »
arkadaşlar polomun farlarından özelliklekısalarından memnun değilim o yüzden angel eye far almaya karar verdim ama içi beyaz mı yoksa siyah mı olanlardan tercih etmeliyim karar veremedim birde açıkçası performansları hakkında da bir bilgim yok kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim birde içinin buhulanması gibi bir durum sözkonusumu acaaba

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
    • Profili Görüntüle
Ynt: Polo 9n hangi angel eye far
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2010, 12:13:22 »
arkadaşlar polomun farlarından özelliklekısalarından memnun değilim o yüzden angel eye far almaya karar verdim ama içi beyaz mı yoksa siyah mı olanlardan tercih etmeliyim karar veremedim birde açıkçası performansları hakkında da bir bilgim yok kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim birde içinin buhulanması gibi bir durum sözkonusumu acaaba
9n bende de var bende düşünüyorum zamanında epeyce bi araşırma yaptım içinn siyah  olması yada krom olması sana kalmış senin zevkine kalmış birşey... performans olarak xenon takmadığın sürece birşey bekleme o farlardan... xenon takarsan şayet çok memnun kalıcaksın... buhar olması konusunda da farın etrafına cok fazla tazzikli suyla temasından kaçınırsan içine su girmez buhar yapmaz lakin yaparsada zaten arka kısmında buharlanma durumları için tahliye delikleri var için rahat olsun...
http://img232.imageshack.us/img232/202/kralmsncombayraklar51ls7.gif

UĞRUNA KAN DÖKÜLMESİ GEREKİYORSA ACIMAM DÖKERİM...ALAYINA KAN , ALAYINA İSYAN...

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Ynt: Polo 9n hangi angel eye far
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2010, 19:15:19 »
Aracın rengine göre değişir kırmızıya siyah gidiyor griye de öyle.Beyaza krom takabilirsin sana kalmış.
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ