Gönderen Konu: POLO 9N ARKA SOL TARAFTAN GELEN SES  (Okunma sayısı 7364 defa)

Çevrimdışı montella41

• Profili Görüntüle
Ynt: POLO 9N ARKA SOL TARAFTAN GELEN SES
« Yanıtla #14 : 29 Ekim 2012, 21:11:01 »
arkadaşlar hamit gülsoy abiminde yardımıyla sesin arka lastiklerin orda bulunan amortisörlerden geldiği anlaşıldı bilgilerinize.
Polomu seviyorum

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 29 Ekim 2012, 21:12:27 »
arkadaşlar hamit gülsoy abiminde yardımıyla sesin arka lastiklerin orda bulunan amortisörlerden geldiği anlaşıldı bilgilerinize.
estağfurullah abi yardımımız olduysa ne mutlu  :tamamdir
H.G WORKS

Çevrimdışı xside92

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 03 Kasım 2012, 01:44:58 »
Abicim aynı sorun benim polomda da var. Aracın sağ arka tarafından gelirken ses artık sol taraftan da gelmeye başladı. Tam olarak emniyet kemeri hizasından geliyor süreki çıtırtı var ve sanki oralarda bir yer esneme yapıyomuş gibi ses çıkartıyor. Amortisörlerden geldiğini nasıl tesbit ettiniz acaba ?
I love my polo :)

Çevrimdışı montella41

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 11 Kasım 2012, 18:28:10 »
Abicim aynı sorun benim polomda da var. Aracın sağ arka tarafından gelirken ses artık sol taraftan da gelmeye başladı. Tam olarak emniyet kemeri hizasından geliyor süreki çıtırtı var ve sanki oralarda bir yer esneme yapıyomuş gibi ses çıkartıyor. Amortisörlerden geldiğini nasıl tesbit ettiniz acaba ?

Hamit abi saolsun arkadan başka yerden ses gelemeyeceğini söyledi çünkü herşeyi bıoşalttım denedim olmadı

döşemede aralık kalan yerlere bez silikon sıktım kesmesi eğer bunlardan ddeilse amortisörden başka birşey olmaz dedi

Amortisörciye gidip anlattım durumu arka sol amortisörü çıkarıp içindeki parçayı 40 tl deiştirdi ses kesildi denemelisin.
Polomu seviyorum