Gönderen Konu: Vw Polo Arka Kapı Hoparlör Montajı (Resimli)  (Okunma sayısı 41184 defa)

Çevrimdışı mustafa_yuksel

• Profili Görüntüle
Ynt: Vw Polo Arka Kapı Hoparlör Montajı (Resimli)
« Yanıtla #14 : 15 Nisan 2008, 21:24:12 »
Çok güzel anlatım, çok güzel fotoğraflar, çok güzel işçilik, hayırlısı olsun size ve ustanıza emeğiniz için teşekkür ederim...

Çevrimdışı Kobak

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 18 Nisan 2008, 09:32:21 »
Teşekkür ederim.

Çevrimdışı aliis

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Nisan 2008, 11:17:48 »
elinize emeğinize sağlık gayet hos olduğunu dusunuyorum

Çevrimdışı onort

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 18 Nisan 2008, 17:22:49 »
rhaba inanılmaz anlatımın sayesinde çok şey öğrendim teşekkürler...eline sağlık..sormak istediğim şu...şöyle demişsin:Kenan ustam kapının kablo körüklerini çıkartmayalım daha sonra sıkıntı yaşatır dedi --acaba bu körükler kapının altında debriyaja doğru giden kısımdaki sökülüp takılan plastik parçlarmı...bende uzaktan kumanda taktırıken usta bunları sökmüşştü...acaba hatamı yaptık sorun ne olabilirmiş aydınlatırmısın...

Çevrimdışı aec1905

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 18 Nisan 2008, 22:16:50 »
kobak selam..hayırlı olsun .çok güzel görünüyor.... ben de aynısını istiyorum 2008 polo'ma... en azından yaklaşık bir maliyet verseydin yahu 8)..aynı sistemi aynı ustaya yaptırsam kaça patlar diye net sorsam??

Çevrimdışı Kobak

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 19 Nisan 2008, 09:48:54 »
@onort
"acaba bu körükler kapının altında debriyaja doğru giden kısımdaki sökülüp takılan plastik parçlarmı...bende uzaktan kumanda taktırıken usta bunları sökmüşştü...acaba hatamı yaptık sorun ne olabilirmiş aydınlatırmısın..."

Tam ne sorunlar acar bende bilmiyorum, sıkıntı yaratır dedi benimde aklımda kalmış aynen aktardım.

@aec1905
"kobak selam..hayırlı olsun .çok güzel görünüyor.... ben de aynısını istiyorum 2008 polo'ma... en azından yaklaşık bir maliyet verseydin yahu Cool..aynı sistemi aynı ustaya yaptırsam kaça patlar diye net sorsam??"

Öncelikle teşekkür ederim. Şöyle açıklayayım. Ben hoparlör setini media mrkt ten 129 YTL ye aldım ve peşin fiyatına world karta 5 taksit yaptırdım. Ustayada 75 YTL ödedim. Ustayla uzaktan yakından samimiyetim yok, ama beyaz bir vw polo ya arka kapı montajı yapmışsınız derseniz beni hatırlayacaktır.

Çevrimdışı aec1905

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 19 Nisan 2008, 10:38:54 »
Eyvallah sağolasın :tamamdir

Çevrimdışı Kobak

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 14 Mayıs 2008, 17:27:19 »
Teşekkür ederim. Kolay Gelsin.

Çevrimdışı ordic

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 05 Kasım 2012, 17:40:42 »
Guzel bilgiler dostum tesekkurler. bende birsey sormak istiyorum. Teypten cektiginiz paralel kabloyu nereden dogru arka kapiya cektiniz ?