Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: merkezi kilit  (Okunma sayısı 10284 defa)

merkezi kilit
« : 28 Ocak 2008, 15:50:50 »
Merhaba  polocu arkadaslara aracda aracda frene basınca otomatık kapı kıtlenmesı var (sızdede vardır mutlaka) aracı calıstırıp ılk frene basınca kapılar otomatık kıtlenıyor burda bır sorun yok sorun aracın elektronık camlarını acmaya yarayan tuslar ıslevsız hale gelıyor yanı bassamda acılmıyor camlar ancak kontak uzerınden anahtara basıp  merkezı kılıt ı acınca  kılıt acılıyor ve camları acabılıyorum acaba sızdede aynı seyler oluyormu yoksa benım aracda sorun mu var ??

Bu arada aracım 2004 polo
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2008, 16:34:12 Gönderen: serkanburuk5 »

Ynt: merkezi kilit
« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2008, 16:40:51 »
sonradan takılan alarm var aracınızda sanırım bu yuzden kaynaklanıyor olabilir baglantı ve alarm özellikleriyle alakalı buyuk ihtimal

« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2008, 16:46:12 »
sonradan takılan alarm var aracınızda sanırım bu yuzden kaynaklanıyor olabilir baglantı ve alarm özellikleriyle alakalı buyuk ihtimal
Bu sorunu nasıl halletcem acaba yanı baska bı dıyısle malıyetı ne olur

« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2008, 18:40:48 »
alarmınıza baglı olarak cam kaldırma modülü varmı yani cam acıkken kumandadan kapadığınızda camlar kendi kalkımıyormu camın sorun yapması bundan kaynaklanabilir, ama en uygunu götürüp aracınızı göstermeniz alarmın özelliğine göre kapı kilitleme özelliğini devre dısı bırakabilirsiniz

« Yanıtla #4 : 29 Ocak 2008, 16:29:55 »
frene basınca arac otomatık kapıları kıtlıoyor bu dk dan sonra elektrıklı camları acamıyorum ancak kontak uzerınde anahtara basıp kılıtlerı acınca sorun halloluyor garıp bır durum bu olayda benım servıs e mı yoksa oto alarmcısına mı gıtmem lazm

« Yanıtla #5 : 30 Ocak 2008, 17:02:44 »
alarmınıza baglı olarak cam kaldırma modülü varmı yani cam acıkken kumandadan kapadığınızda camlar kendi kalkımıyormu camın sorun yapması bundan kaynaklanabilir, ama en uygunu götürüp aracınızı göstermeniz alarmın özelliğine göre kapı kilitleme özelliğini devre dısı bırakabilirsiniz
Arkadasım kumandaya bastıgımda camlar kapanmıyor galıba yok o dedıgınden

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #6 : 30 Ocak 2008, 17:16:51 »
İlk defa duyuyorum böyle bir özellik.Acaba şase yapıyor olabilirmi biryerde elektronik veya beyinden kaynaklanan  bir hata sözkonusu çnkü.Elektrikçiye gösterin yada vag comdan makinaya bağlatın aracınızı
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #7 : 30 Ocak 2008, 17:38:14 »
İlk defa duyuyorum böyle bir özellik.Acaba şase yapıyor olabilirmi biryerde elektronik veya beyinden kaynaklanan  bir hata sözkonusu çnkü.Elektrikçiye gösterin yada vag comdan makinaya bağlatın aracınızı
yok oğuzcum kapıların kapanması alarm özelliği bizim taktığımız alarmlarda var mesela fren müşürünün kablosuna alarmdan gelen kablo baglanıyor, cocuk ve güvenlik kilidi olarak gecer ama camların sorunu alarma baglı baska birsey elektirkciye gitmesi gerek

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #8 : 30 Ocak 2008, 17:41:08 »
Evet Ali benim alarmdada varda frene basınca değil kontağı açınca kitliyor :) ha birde açmak için kornaya basmak lazım :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #9 : 30 Ocak 2008, 18:11:00 »
Arkadaslarım dedıgım gıbı frene basınca kılıtlenıyor buna bısey dedıgım yok zaten benım sorunum kıtlenınce otomatık camları acamamam ha bırde bı arkadas sormustu cam acıkken kumandadan kapadığınızda camlar kapanıyormu dıye denedım yok kapanmıyor    :t

Ve bu arada 2 hafta once servıse gıttıgımde elektronık herhangı bır sorun yok

« Yanıtla #10 : 30 Ocak 2008, 19:34:19 »
Arkadaslarım dedıgım gıbı frene basınca kılıtlenıyor buna bısey dedıgım yok zaten benım sorunum kıtlenınce otomatık camları acamamam ha bırde bı arkadas sormustu cam acıkken kumandadan kapadığınızda camlar kapanıyormu dıye denedım yok kapanmıyor    :t

Ve bu arada 2 hafta once servıse gıttıgımde elektronık herhangı bır sorun yok

en iyisi alarm işi yapan bir yere gösterin çözecektir sorunu

« Yanıtla #11 : 31 Ocak 2008, 12:12:33 »
en iyisi alarm işi yapan bir yere gösterin çözecektir sorunu

Peki haftasonu baktıralım bı  :tamamdir

« Yanıtla #12 : 13 Nisan 2008, 21:43:02 »
serkan arkadaşım merhaba..aynı araçtan bendede var..bende alarm takdırdım..(şu sustalı lardan)merksezi kilitte problem yok fakat sabaha kadar cağır cağır bağırdı ortada bi işey yokken..pazar günü...adamı aradım takan adamı o da pazar günü gelemem dedi bakalım yarın bakcak...kısacası alarm bişi yokken aralıklı olarak kendi kendine çalıyor.diğer arkadaşlardan da fikir olan varsa durumu yorumlayabilirlermi..t.eşekkürelr.

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #13 : 13 Nisan 2008, 22:06:09 »
darbe sensörünü devreden çıkarın tabi alarmın bu özelliği varsa araba yanından geçtiğinde bağırıp duruyor çünkü.