Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Klima İle İlgili Bilgi  (Okunma sayısı 5719 defa)

Klima İle İlgili Bilgi
« : 10 Aralık 2009, 18:20:33 »
mrb bende antalyadan aranıza katılabıldım sonunda :2004 model polumu alalı yaklaşık olarak bır ay oldu fakat klıma ıle ılgılı bır sorum olcak .aracı tanıdıktan aldım ve aldıgım zman kılma gazı olmadıgı için çalışmadıgını ve yaz geldıgı zaman bunu hallederız dıye konuştuk şimdiye kadar bır sorun olamaıştı fakat bıraz once eve donerken arıza lambası yandı hemen en yakında yolumun uzerınde bulunan  speddy adında bır servıse götürdüm aracı .ordakı arkadaş aracın klımadan dolayı bır sorun yarattıgını  elektrık ıle ılgılı bır arıza gösterdıgını söyledı ve en kısa zmanda halledılseı gerektırdıgını söyledı fakat ben  yetkılı servıse göstermek içinde herhangı bir işlem yaptırmadım şimdi kılma gazının olmamasından dolayı böyle birşey olabilrmii??inşallah büyük bir sorun yoktur ilginiz için şimdiden teşekkur eder iyi akşamlar dilerim

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
Ynt: Klima İle İlgili Bilgi
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2009, 18:46:04 »
arıza teşhis cihazında okunan arızanın ne olduğunu tam olarak yazabilirseniz yardımcı olabiliriz.klima gazı olmamasının herhangibir arıza ikazı yakacağını düşünmüyorum

!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

« Yanıtla #2 : 10 Aralık 2009, 19:03:58 »
CIHAZDA NE GİBİ BİRŞEY ÇIKTIGINI  BİLMİYORUM YETKILI KİŞİ KLIMADAN DOLAYI BÖYLE BİŞEYİN OLDUGNU VE İYİ BİR ELEKTRIKÇİYE GÖSTERMEK GEREKTIGNI SÖYLEDİ BENDE YARIN SERVISE GİDİCEM FAKAT HAZRILIKSIZ YAKALANMAK İSTEMIYORUM

« Yanıtla #3 : 10 Aralık 2009, 19:35:59 »
Klima sisteme yüklenip şarj kablosunun sigortası yanmış olabilir.Alternatörün diyotları kontrol edilse iyi olur.Tabi teşhis nedir bilemiyorum.
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2009, 19:45:28 Gönderen: polo38 »

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2009, 19:42:42 »
Aman o yol üstündeki 'yetkili kişi' lere elletmeyin, arıza tespit cihazı olmadan nasıl klimadan olduğu kanısına varıyorlar anlamıyorum... :t  Siz servise götürün, hatta eğer yakınsanız Akdeniz Sanayi Sitesi'nde Sade Vw Servis var oraya götürün, sahibi Nasuh'la görüşün beni Metin Çimir gönderdi derseniz ekstra ilgi alaka gösterirler. Kendileri babamın 15 yıl önceki mekanikerleri, bi arıza tespiti yaptırın önce, durumun aciliyetine göre gerekeni yaparsınız.

« Yanıtla #5 : 10 Aralık 2009, 20:26:26 »
Kliman Climatronic mi?Climatic mi?

« Yanıtla #6 : 10 Aralık 2009, 23:21:44 »
ilginiz için teşekkur ederım Mecamır yarın hemen gidiyorm selamınızı iletirim inşallah buyyuk bır sorun yoktr

« Yanıtla #7 : 11 Aralık 2009, 16:52:47 »
polo38 araçtakı klıma clımatıc

« Yanıtla #8 : 18 Aralık 2009, 00:06:10 »
Aman o yol üstündeki 'yetkili kişi' lere elletmeyin, arıza tespit cihazı olmadan nasıl klimadan olduğu kanısına varıyorlar anlamıyorum... :t  Siz servise götürün, hatta eğer yakınsanız Akdeniz Sanayi Sitesi'nde Sade Vw Servis var oraya götürün, sahibi Nasuh'la görüşün beni Metin Çimir gönderdi derseniz ekstra ilgi alaka gösterirler. Kendileri babamın 15 yıl önceki mekanikerleri, bi arıza tespiti yaptırın önce, durumun aciliyetine göre gerekeni yaparsınız.

servisin adı SADE VW SERVİS mi?bende yazın bucaktan antalyay çok gelirim.bucakta vw ustası yok sayılır.Emin oto şube açmıştı ama onlarda bsit şeyleri yapıyorlar.Büyük ihtimal 15 tatilde hem gezmeye hemde aracım için gelicem antalyaya

En yakın antalya var gidebileceğimiz.Umarım bizde selamınıız yollayabiliriz?