Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ikaz göstergesi yardımmmm...  (Okunma sayısı 6920 defa)

ikaz göstergesi yardımmmm...
« : 02 Aralık 2009, 20:44:22 »
aracım 2005 kedi goz basıclıne hararet gostergesiyle benzın depo gostergesi arasında kırmızı nolduğunu anlayamadığım bır işaret yandı ılk çalıştırdığımda yandı sondu sonra bı dahada yanmadıııı... yardımcı olabılırmısınınız.ağrıda oturuyorum havalar soğukkkk.ondanmı .acaba

Ynt: ikaz göstergesi yardımmmm...
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2009, 21:12:24 »
araç ilk çalıştırılma anında kontrol yapar sensörlerden gelen bilgileri vs değerlendirir
ikaz  lamban daha sonra söndüyse  tahminimce problem yoktur ikaz lamban immobilizer lambası kitapçıktan baktım model fark edebilir araba işareti var üstünde sende de ikazı aynı işaret mi verdi sürekli veriyor mu servise bir git sor istersen yakınsa eğer
kontrol et herzamankinden farklı bir durum oluyor  mu? diğer çalıştırmalarında aynı lamba  ikaz vermiyorsa sorun yoktur tahminimce daha bilgili arkadaşlar var onlarda yanlışım varsa yazarlar kolay gelsin
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2009, 21:46:52 »
KITAPCIKTAN BAKTIM VE KENDIME GULDUMMMM.GECENLERDE ARKA KOLTUĞU YATIRIP BISEY TAŞIMIŞTIMMMM KILIDI TAM OTURMAMIŞŞŞ ONUN IKAZ LAMBASIYMIŞ ...,
ILGINE TEŞEKKURLERRR ...

« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2009, 21:50:27 »
rica ederim ben baktığımda ise immobilizer diyor kitapçık

demekki kitapçıklarda fark varmış birşey daha öğrenmiş olduk sayende
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM