Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: motor hırılıtısı  (Okunma sayısı 14720 defa)

Ynt: motor hırılıtısı
« Yanıtla #14 : 23 Şubat 2008, 00:54:34 »
      :saygılar Diferansiyal ile şanzumanın alakasını pek anlayamadım. Farklı yerlerde bulunan iki ayrı mekanizma bunlar

« Yanıtla #15 : 24 Şubat 2008, 01:00:09 »
      :saygılar Diferansiyal ile şanzumanın alakasını pek anlayamadım. Farklı yerlerde bulunan iki ayrı mekanizma bunlar
bizim bu vw ler genellikle önden çeker olduğu için şanzuman ve dafransiyel  komple bir dir :tamamdir

« Yanıtla #16 : 21 Mart 2008, 23:04:09 »
Nedense bu bizim kerataların kalbinden fazla ses geliyor.Gayet normal arkadaş bir problem yok kafaya takma.Bu ses rolantide soğuk iken ilk çalıştırdığında daha çok duyulur.Araban 2004 kafaya takma...

« Yanıtla #17 : 24 Mart 2008, 08:25:43 »
Nedense bu bizim kerataların kalbinden fazla ses geliyor.Gayet normal arkadaş bir problem yok kafaya takma.Bu ses rolantide soğuk iken ilk çalıştırdığında daha çok duyulur.Araban 2004 kafaya takma...

Evet soğukken biraz daha fazla çıkıyor ses. yolda giderken pek duyulmuyor. rölantideyken veya 1. viteste ağır ağır giderken boğuk bir ses sanki gır gır gır diye çıkıyor.  :(

« Yanıtla #18 : 01 Nisan 2008, 12:31:54 »
Arkadasım bende polo mu ilk aldıgım da aynı tarzda ses geliyordu,,,ne kadar ustaya götürdüysem ses normal dediler,,,
ve olan oldu 4 ay sonra motor indi,,,,sadece krank ile üst kapağı kurtarabildim,,,,
banada ilk başlarda bi arkadas demişti ama inanmamıştım,,,,meğer haklıymış :)
ve öyle bir illetki motor açılmadan anlaşılmıyor,,,motoru yaptırdım dün çıktı servisten öyle bir ses kalmadı :)
 :)

« Yanıtla #19 : 10 Nisan 2008, 07:58:37 »
Arkadaşlar sorunun kaynağı triger rulmanından geldiği anlaşıldı. Usta triger kayış setinin geğişmesiyle bu sorun çözülür dedi.
 :)