Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bagajına su giren arkadaşların dikkatine !  (Okunma sayısı 3651 defa)

Bagajına su giren arkadaşların dikkatine !
« : 25 Şubat 2010, 13:04:34 »
arkadaşlar yaşadığım bir şeyi anlatayım belki işinize yarar 9n kasa polo comfortline aracımın bağajına su girdiğini fark ettim ve suyun nerden geldiğini aradım ve buldum su stoptan giriyormuş daha önceden lamba değiştirmek için stopu söken akıllı stopun vidalanan kısmını açıp kaportadan kurtardıktan sonra stopu yukarıya doğru iterek çekmesi gerekirken itmeden birden çekmiş ve stopun kaportaya geçtiği küçük kare şeklindeki delikleri dışarı doğru eğmiş tabi dışarı doğru eğilince kaporta stopun çontalarında boşluk yaratmış ve ordan su girmiş bende dışarı doğru eğilen yerleri düzeltince bir stopların contalarını temizleyince şimdi su almıyor su alan arkadaşlar bunu bir denesin işe yarıyor.
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2010, 13:09:55 Gönderen: yılmadan »

Ynt: Bagajına su giren arkadaşların dikkatine !
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2010, 10:27:28 »
benim arbada da aynı sorun var. stop lambasını değiştirmeden önce su almıyordu. stop lambasını değiştirdikten sonra araba su almaya başladı. lambayı değiştirdiğim elektrikçiye gidip bir göstereyim o zaman. inşaalah benimki de sizin arabanız gibi aynı sorun oluşmuştur. yoksa suyun nereden girdiğini bulmak uzun iş.  :(

Ynt: Bagajına su giren arkadaşların dikkatine !
« Yanıtla #2 : 28 Ağustos 2010, 11:15:50 »
kışın soğuk günlerinde cam suyunuz bitipte orunlu olarak çeşme suyu koyduğunuzda arka cama giden hortum içinde don yapıyor, sizde arka cam için u fışkırtmak istediğinizde hortum çıkıyor. Benn KoKo
« Son Düzenleme: 28 Ağustos 2010, 11:21:43 Gönderen: erozturk01 »