Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: aradım benim sorunumun bire bir aynısını bulamadım  (Okunma sayısı 10421 defa)

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
Ynt: aradım benim sorunumun bire bir aynısını bulamadım
« Yanıtla #14 : 26 Kasım 2008, 08:00:44 »
yada şu şekil sorayım. direksiyonda problem varsa bu problem süreklimi hissedilir yoksa dönem dönemmi? şuanki durum benim bu şekil'de
sürekli hissedersin

« Yanıtla #15 : 06 Aralık 2008, 18:03:08 »
Bi arkadaş yazmış tornacı hallediyor diye doğrudur.

Benim pompanın ustamın tabiriyle bıçaklarında sorun vardı. Tornacıda yaptırmış aynısından. Saolsun pompayı değiştirmeden kurtardı. Sağlam ustalar değiştirmeden önce tamir yoluna gidiyor sanırım ya da benim düşüncem bu. Ne dersiniz?

50 ytl ile yırttık işten sözün özü

« Yanıtla #16 : 17 Temmuz 2009, 12:02:15 »
voltaj düşüklüğündn olabilir klima , ısıtıcı veya silecekler çalıştığı zaman arcın direksiyonuna gelen voltaj düşüyor olabilir aracıcın bütün elektirikli sistemleri çalıştığı zaman voltajın 12 ninaltına düşmemesi lzım bilgisayarla bir ölçtür.

« Yanıtla #17 : 24 Temmuz 2009, 01:45:36 »
kardeşim anlaşılan arabayı ikinci el aldın. lastiklerin orjinal ölçüleri üzerindekimi buna bakmanı tavsiye ederim.geçen hafta sanayide gördüm adam davlumbazlardan dalmış 2 boy büyük jant ve eğik yaylarla.bunun haricinde esp varsa  olabilirmi dedim acaba.sensörlere bi baktır eğer varsa.