Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ABS-EPS, KOLTUK ISITMA VB.ARIZALARIM  (Okunma sayısı 3265 defa)

ABS-EPS, KOLTUK ISITMA VB.ARIZALARIM
« : 06 Şubat 2012, 22:56:02 »
selamlar,

1.4 16v 100 lük 2002 model polo highline modelini kullanıyorum Ben alalı 4 ay civarında oldu ve oldukça masraf yaptım ve sorunlarım hala bitmedi, alırken bariz kazıklandım anlayacağınız.

Halen devam eden yaptırmak için üzerine çok düşmediğim bazı sorunlarım var, bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlerse sevinirim.

- Zaman zaman abs eps lambam aynı anda yanıyor, kontak kapatıp açana kadar gitmiyor.
- Koltuk ısıtmalarım ısıtmıyorlar yada çok çok geç ısıtıyorlar gibi geldi bana.tam anlayamadım.. :)
- Gaza aşırı yüklendiğimde örmeğin drag kalkışı gibi bir kalkış yaptığımda arac resmen hızlanma aşamasında yığılıyor, sanki yakıt kesiyor gibi. Devir düşüyor ve sonra aniden tekrar ok gibi hızlanmaya başlıyorum.

Sayg.

Özkan

Ynt: ABS-EPS, KOLTUK ISITMA VB.ARIZALARIM
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2012, 20:29:02 »
aküne baktırdın mı
Araba binmek içindir..

« Yanıtla #2 : 15 Şubat 2012, 23:42:27 »
Benimde aklıma ilk o geldi ama araç şimdiye kadar 1 kere bile ikinci kez marş yaptırmadı, karla kaplıyken dahi tek kontakta çalışıyor, ama yinede kontrol ettireceğim, tşk ederim.

« Yanıtla #3 : 24 Şubat 2012, 22:21:50 »
Bence çok güzel modelini yakalamışsınız maşallah öyle demeyin :) Bence VAG-COM ile bir bağlanın, kayda dökülmüş arızaların arasında gerekli olanları belli olur, herhalde koltuk ısıtmalardaki voltaj dengesizliği falan görünür orda diye düşünüyorum :)